Dzielny podbój
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Brave Conquest to interesująca gra strategiczna, w której musisz kontrolować pokojowe królestwo, gdy nagle zaatakują go przedstawiciele sił ciemności.

Na barkach króla spoczywa wiele obowiązków, od opieki nad ludnością po kierowanie istniejącymi wojskami. Gracz musi mu pomóc stać się genialnym władcą i udowodnić, że mądry monarcha może wszystko kontrolować. Jest to stosunkowo łatwe w spokojnym otoczeniu, jednak próba przejęcia terytorium przez armię potworów dramatycznie zmienia postrzeganie sytuacji. Twórz jednostki bojowe, przemyśl każdą drobiazg, lokalizację żołnierzy w lokalnych bitwach, sekwencję działań totemów i innych niuansów.

Część czasu trzeba poświęcić na szkolenie żołnierzy, ale koszty te są więcej niż zrekompensowane, gdy nawet przy nierównych siłach można wygrać dzięki kompetentnej strategii. Równolegle angażuj się w rozwój imperium, tworząc komfort dla mieszkańców królestwa. W wyniku działania siły wyższej wszystkie terytoria należące do króla mogą być wykorzystywane jako baza wojskowa. Musisz znać każdy zakątek swojej ziemi, aby stworzyć wielkoskalową strukturę, której nie można obalić.

Zdobywaj różne zasoby, ucz się sztuki ich dystrybucji, buduj fabryki, aby uzyskać niezbędne produkty i organizuj zatrudnienie. Chrońcie swój dobytek i starajcie się zachowywać, aby wierni żołnierze nie chcieli zdradzić króla.

Charakterystyczne cechy gry Brave Conquest na Androida:

  • budowanie imperium;
  • wydobycie zasobów, budowa budynków;
  • badanie otaczających obszarów;
  • szkolenie wojskowe;
  • dowodzenie dużą armią w atakach wrogów.

Projekt znacznie różni się od swoich odpowiedników umiejętnością łączenia mechaniki gry. Podstawowe znaczenie taktyki jest zauważalne zarówno w lokalnych bitwach, jak i przy realizacji dużych celów w całym królestwie. Wspaniała trójwymiarowa grafika w połączeniu ze szczegółową fabułą przyciąga od pierwszych sekund. Maksymalna swoboda manewrowania i szeroka lista zadań pozwalają niezależnie ustalać priorytety i pokazywać talenty lidera we wszystkich obszarach.


Reklama

Dzielny podbój dla LG V34

Wszystkie aplikacje IGG.COM na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/03 09:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |