Skaczące wzgórza
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bouncy Hills to fajna gra zręcznościowa, w której pikselowy kurczak skacze wzdłuż drogi z przeszkodami, próbuje dotrzeć do mety w całości i zrezygnować z zapadniętej szyi.

Żółta postać porusza się w linii prostej, z pomocą gracza reguluje prędkość skoku, spowalnia manewr lub przyspiesza. Po nieudanych sztuczkach głowa sześciennego kształtu odpada, krew pojawia się w miejscu jego przywiązania do ciała. Czas na rozczarowanie jest ograniczony, ponieważ po tragedii natychmiast proponuje się przebycie trudnego dystansu. Liczba powtórzeń nie jest ograniczona, bohater jako feniks jest gotowy na odrodzenie na zawsze.

Droga jest pełna różnych przeszkód i urządzeń technicznych, które dosłownie zmuszają Cię do wykonywania zawrotnych wyczynów. Gdyby tylko w momencie lądowania głowa nie spadła. Drżące konstrukcje zakłócają utrzymanie równowagi, drób ciągle się kołysze.

Poziomy początkowe są stosunkowo łatwe i pozwalają graczowi przyzwyczaić się do rozgrywki, dowiedzieć się, jak określić optymalną prędkość ruchu w różnych sytuacjach. Co więcej, bariery stają się bardziej skomplikowane, musisz dostosować się do warunków każdego małego odcinka odległości. Za linią mety deweloper Ketchapp umieścił otchłań, zmęczona postać na końcu poziomu do nikąd nie spada. Ale zwycięzca nie boi się takiego scenariusza, po tym, jak lot przez pustkę jest obojętny. A po chwili pojawia się następny utwór.

Charakterystyczne cechy gry Bouncy Hills:

  • intuicyjna kontrola;
  • doskonała mechanika i animacja;
  • zbieranie złotych monet;
  • odblokowywanie nowych kurczaków;
  • doły, pułapki, inne przeszkody.

Realistyczna fizyka uczy cierpliwości gracza, regularne upadki sprawiają, że chcesz iść za wszelką cenę i nie brać pod uwagę zgonów. Cenne monety będą unosić się w powietrzu. Wystarczy wskoczyć na żądaną wysokość, dotknąć monety, a ona natychmiast spadnie do skarbonki. Zebrane bogactwo pomoże odblokować trudniejsze poziomy i odblokować pisklęta o oryginalnym wyglądzie. Śmieszne postacie wykonują poważne sztuczki, uczą totemów cyrkowych skoków i salta!


Reklama

Pobierz Skaczące wzgórza 1.1.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (137)
Data umieszczenia 2019-12-25 01:08
rozmiar 45.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/05 07:58
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |