Zagłada
4.6 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

DOOM to legenda, klasyk branży gier i gatunku, gracz, w którym wszyscy kiedyś byli równi i grali wszystko, ale o tym bardziej szczegółowo później, teraz warto powiedzieć tylko, że gra pojawiła się na naszych androidach, a nawet to wszyscy czekali bardzo długo, co oznacza, że ​​musimy zdecydowanie sprawdzić, czy gra sprosta tak wysokim oczekiwaniom?

Możesz podziękować wydawcy Bethesda Softworks LLC, która jest dość znana z tego, że niedawno uruchomiła swój odpowiednik Steam, gdzie wielu twórców gier jest zwabionych, ale id Software przekonali się do takiego eksperymentu i prób odzyskania dawnej świetności, za możliwość uruchomienia gry na smartfonie. pomoc nowoczesnych placów zabaw.

Ale id Software zasługuje na główną uwagę tutaj, ponieważ ten programista dosłownie zmienił świat branży gier dzięki takim grom, jak:

  • Wolfenstein 3D (1992)
  • Doom (1993)
  • Quake (1996)

Aby kontynuować? Jak widać, kultowe gry z tamtej epoki były jednym z tych facetów i warto zauważyć, że to Doom stał się pierwszą grą tego gatunku na PC, gdzie można było grać online, walcząc z innymi graczami, co dziś nikogo nie dziwi, ale przez 25 lat powrót ...

Należy od razu zauważyć, że wydawca Bethesda przekonał twórców do wydania dwóch gier jednocześnie, więc DOOM II jest teraz dostępny na Androida, ale wyszli w tym samym czasie, w zasadzie nie różnią się, więc porozmawiamy tylko o pierwszej. A cóż innego możesz powiedzieć poza legendarną przeszłością?

A następnie warto zauważyć te punkty, które musisz wiedzieć:

  • Gra jest dokładną kopią oryginału, nie więcej, nie mniej.
  • Grafika została dobrze dostosowana do nowoczesnych urządzeń, nie będzie z tym problemów.
  • Obie części gry są płatne, 5 USD, zarówno na Androida, jak i iOS.
  • Sterowanie z ekranu jest bardzo trudne, niewygodne.
  • Dżojstiki są obsługiwane, ale tylko oryginalne, większość „lewej” gry nie będzie działać.
  • Musisz się zarejestrować ...

Podsumowując: uruchamiając jednocześnie dwa legendarne projekty, postanowiono uczcić 25. rocznicę serii, która obejmuje nie tylko kilka części gry, ale także film, który został wydany kilka lat temu. Niemniej jednak fakt, że gra została opłacona, znacznie ogranicza odbiorców, zwłaszcza na Androidzie, a fakt, że nie można normalnie grać bez oryginalnego joysticka, praktycznie wbija duży trumnę w trumnę tego przedsięwzięcia. Oczywiście, starzy fani byli bardzo źli, że trzeba się gdzieś zarejestrować, w oryginale nie było nawet żadnych wskazówek na temat czegoś takiego.

Ale tak czy inaczej, Bethesda Softworks LLC - dzięki!


Reklama

Zagłada dla LG V34

Ocena:

(5)
4.59★ 91.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/05 09:00
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |