Taniec muzyki Marshmello
0 (0)

Taniec muzyki Marshmello

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Marshmello Music Dance to zabawna gra zręcznościowa z muzyką, w której musisz tańczyć, zdobywać punkty i łapać skrzynie na nowe utwory popularnego DJ-a.

Muzyk Marshmello postanowił nieznacznie zmienić postrzeganie wydania albumu. Oficjalna prezentacja planowana jest później, ale Amerykanin już zaskoczył fanów zestawem świeżych melodii w prezentowanym projekcie gry. Postać porusza się w miejscu trzech pionowych linii. Dla każdego z nich w kierunku tancerza mogą iść prostokątne płytki. Muszą zostać złapani (kliknij na ekranie), jednocześnie kontynuując rytmiczną zabawę. Złapane płytki zwiększają wytrzymałość, pozwalając dłużej pozostać na parkiecie. Kombinacja kilku elementów złapanych z rzędu wywołuje podziw i brawa od publiczności.

Pominięte płytki prowadzą do gwałtownego spadku parametru w górnej skali wytrzymałości. Czas pobytu osoby na parkiecie zależy od tego. Jeśli uda ci się utrzymać przez długi czas, liczba punktów za piękne i aktualne sztuczki rośnie w niesamowitym tempie. Pomysłowa kontrola tancerza pozwala użytkownikowi otwierać duże skrzynki z bardziej wykwalifikowanymi postaciami i poruszać się jeszcze fajniej.

Charakterystyczne cechy gry Marshmello Music Dance:

  • odblokowywanie fajnych postaci;
  • uważność wpływa na wytrzymałość;
  • zapisy, poprawiające wyniki;
  • nowe ścieżki dźwiękowe;
  • premie za ruchy rytmiczne.

Gra zawiera rap, hip-hop, elektroniczne rytmy, a nawet rock, w połączeniu z innymi gatunkami. Ale aby posłuchać całego albumu, musisz skupić się na różnych elementach tanecznych. Postacie są w stanie wykonywać unikalne sztuczki z wielu stylów tanecznych. Oprócz wspaniałego akompaniamentu muzycznego projekt oferuje prostotę sterowania, intuicyjny proces, ładną grafikę.

Fani rytmicznej rozgrywki z pewnością będą zachwyceni takim prezentem. Jeśli wcześniej nie podobały Ci się te gry, gwarantujemy, że istnieje bardzo niewiele podobieństw z typowymi analogami. Ustaw rekordy i nie myśl, że po raz pierwszy osiągniesz limit możliwości. Bohaterowie pragną energetycznych tańców ze świeżą muzyką!


Reklama

Pobierz Taniec muzyki Marshmello 1.5.6 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.5.6 (241)
Data umieszczenia 2021-02-06 21:55
rozmiar 101.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/07 09:16
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |