Zombie Kangkung (Zombie Run)
0 (0)

Zombie Kangkung (Zombie Run)

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie Kangkung (Zombie Run) to platformówka przygodowa o postaci, która próbuje uciec przed tłumem szarych stworzeń zombie.

Spokojna wioska Kangkung spotkała trudny los - z nieznanych przyczyn jej mieszkańcy nagle zamienili się w chodzących. Dziwny wirus nie wpłynął na totem gracza, brodaty mężczyzna o imieniu Savi. Jednak ocalały nie śpieszy się z ocaleniem wioski. Stara się uciec, przenieść na bezpieczne terytorium. Postać bierze kapcie w dłonie i biegnie, tak że pięty błyszczą. Najwyraźniej boso nabieranie prędkości jest łatwiejsze.

Inni mieszkańcy już stali się zombie, ich oczy są przekrwione w oczekiwaniu na nową ofiarę. To nasz bohater staje się jedyną dostępną ofiarą w dzielnicy, z niesamowitą jednością, którą rzucają się za nim przeciwnicy. Zombie zamieniły się w jedną ruchomą masę z wiązką czerwonych oczu i kolorowych ubrań. Jeśli masa wyprzedzi potencjalną ofiarę - strona będzie musiała zostać uruchomiona ponownie. Po drodze regularnie pojawiają się bariery, od pniaków i kogutów spokojnie chodzących pod nocnym niebem, po duże beczki z zawartością radioaktywną.

Zarządzanie polega na przeskakiwaniu obiektów i poruszaniu się tak szybko, jak to możliwe. Tłum zombie przechodzi przez przeszkody w elementarny sposób, tak jakby zostały rozpuszczone w tej masie. Biegacz potrzebuje więcej czasu na pokonanie tego samego dystansu. Pasek u góry pokazuje aktualną sytuację, ryzyko złapania i szanse na ucieczkę.

Charakterystyczne cechy gry Zombie Kangkung:

  • skakanie, bieganie i szybowanie;
  • pokonywanie różnych przeszkód;
  • tłum przechodzący na piętach z czerwonymi oczami;
  • napoje energetyczne dla ożywienia postaci;
  • kilka lokalizacji.

Projekt dewelopera myGAMEstudio zasługuje na uwagę, przy aktywnym rozwoju będzie poszukiwany. Chociaż odnotowujemy niewielką liczbę poziomów i skromny harmonogram. Łatwa fabuła w połączeniu z prostymi zasadami pozwoli Ci się zrelaksować i dobrze bawić dla użytkownika w każdym wieku. Biegnący napompowany mężczyzna z klapkami w dłoniach wygląda bardzo zabawnie, a wesoła ścieżka dźwiękowa tylko wzmacnia pozytywny nastrój. Spróbuj uciec z Kangkung!


Reklama

Pobierz Zombie Kangkung (Zombie Run) 1.3 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.3 (10300)
Data umieszczenia 2019-08-08 17:41
rozmiar 53.33 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/08 07:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |