Block Warrior: Fight for Homeland
0 (0)

Block Warrior: Fight for Homeland

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Block Warrior: Fight for Homeland to zręcznościowa gra przygodowa, w której musisz badać lochy i niszczyć przedstawicieli ogromnego plemienia smoków.


Według legendy na małym skrawku ziemi ludzie żyli spokojnie i zawsze rozwiązali konflikty spokojnie, bez wojennych zamiarów. Kiedyś, gdy populacja była najmniej chroniona, gigantyczne smoki przejęły ten obszar. Z powodu nierównych sił nieznajomi szybko osiedlili się w nowych krajach. Ludzie mają tylko jeden bastion, a teraz potrzebują odważnego przywódcy wojowników, gotowego iść nawet biorąc pod uwagę wyraźną przewagę ze strony wrogich stworzeń. Gracz kontroluje to bardzo odważne.


Głównym zadaniem jest wyburzenie kwadratowych bloków, aby przejść dalej. Czasami pod blokami jest całkowicie pusta przestrzeń, umożliwiająca swobodne poruszanie się do przodu. Częściej specjalne wyposażenie jest ukryte pod płytką, aby skutecznie przeciwdziałać wrogowi lub jednemu z wielu smoków. Zaleca się, aby zachować znalezione rzeczy, na pewno przydadzą się na trudnej ścieżce. Wojownik musi umiejętnie używać kluczy do tajemniczych bram, skrzyń z cennymi elementami i innymi elementami, aby nie marnować energii. Kiedy blok okazuje się jaskinią smoka, ruch do przodu zatrzymuje się, dopóki ten czarny charakter nie zostanie zabity.


Postać może liczyć na pożywne jedzenie z obozu. Może również wysłać specjalny statek na zwiad. Istnieje wiele ulepszeń dla wojownika, które zwiększają zdolności obronne i siłę ciosów.


Charakterystyczne cechy gry Block Warrior:

  • niebezpieczeństwa pełne niebezpieczeństw, lasów i jaskiń;
  • ulepszenie postaci;
  • otwieranie klocków przydatnymi przedmiotami lub potworami;
  • zaklęcia do walki z potworami;
  • ograniczona energia bohatera.

Gra przyciąga nieprzewidywalność, rozwój fabuły zależy od tego, który blok użytkownik chce usunąć. Kilka postaci ma unikalne umiejętności, dzięki czemu gracz może spróbować siebie w różnych rolach. Wskazówki dotyczące opisu bieżącej sytuacji pojawiają się po ataku na każdy blok. Jeśli istnieje niebezpieczeństwo, jest czas, aby wybrać niezbędne działanie, możliwość dalszego przejścia poziomu zależy od jego skuteczności. Motywująca muzyka i towarzyszące jej dźwięki zapewniają nastrój, którego potrzebujesz, aby wygrać. Smoki w lochach już czekają na bitwę z tobą!


Reklama

Pobierz Block Warrior: Fight for Homeland 4.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 4.0 (4)
Data umieszczenia 2019-08-10 10:49
rozmiar 78.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/08 09:03
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |