Dragon Hunter Clicker2
0 (0)

Dragon Hunter Clicker2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dragon Hunter Clicker2 to zabawny clicker, w którym postać rozpoczyna nierówną bitwę z smokami oddychającymi ogniem i strzela do niego wszystko, co przychodzi do ręki, od kurczaków po niemowlęta i pizzę.

Niebieska kula jest w niebezpieczeństwie, smoki ognia nagle zaatakowały i próbują udowodnić, że ludzie nie będą w stanie im przeciwdziałać. Dziewczyna, która miała ostrzec o zbliżającym się zagrożeniu, z początku pomyślała, że ​​to, co się dzieje, to tylko koszmar. Później uświadomiła sobie katastrofalną sytuację i popłakała się łowcy smoków. Odważny bohater zastanowił się przez chwilę, a potem zapewnił, że wszystko się ułoży i ruszy do bitwy.

Smoki to fantastyczne stworzenia, więc zwykłe kule / granaty się ich nie boją. Postać w arsenale ma specjalną broń, która może rzucać kurczaki, cukierki, małe dzieci i inne rzeczy, które w prawdziwym życiu nie są wymienione jako amunicja. Każdy strzał przynosi monety. Można je później wymienić na potężniejsze bronie, a nawet samemu zastąpić. Warto również zbierać rubiny i zwierzaki. Doświadczony gracz może korzystać z krótkotrwałego trybu automatycznego. W nim elementy służące do pocisków będą latać do wroga w ogromnej liczbie.

Charakterystyczne cechy gry Dragon Hunter Clicker2:

  • najdziwniejsza broń;
  • zbieranie zwierząt domowych;
  • monety za udane strzały;
  • wymiana monet na inną broń i nowych łowców;
  • możliwość bitew PvP.

Jeśli chcesz więcej akcji, poczekaj na okazję do walki z bossem. Wróg wyrzuca ogień bezpośrednio na łowcę, a on strzela jak najdalej. Czyją energię kończy się wcześniej, przegrał w bitwie. Specjalna skala u góry pokaże, jak szybko maleje energia obu. Przegrany poniesie poważne koszty, a zwycięzca otrzyma imponującą nagrodę. Aby uzyskać jeszcze większą różnorodność, możesz nawet wyrównać z kimś w trybie PvP.

Najprostsza grafika, minimum animacji i zwykła fabuła są kompensowane przez niestrudzoną wyobraźnię twórcy, zmuszając użytkowników do strzelania czymś, czego nigdzie indziej nie wykorzystano jako broni. Clicker timekiller pomoże uwolnić parę, wywoła uśmiech i naładuje każdego łowcę oddychającym ogniem pozytywnym nastrojem!


Reklama

Pobierz Dragon Hunter Clicker2 1.0.41 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.41 (41)
Data umieszczenia 2019-08-10 10:48
rozmiar 36.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje 5gGo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/09 07:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |