Ograniczone połączenie
0 (0)

Ograniczone połączenie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Limited Connection to niezwykła łamigłówka, w której operator ustanawia połączenie między rozmówcami, starając się nie przeciążać podłączonych linii.

Słaba komunikacja okresowo wyprzedza każdego właściciela telefonu. Deweloper Brandon Gonzalez oferuje wypróbowanie roli operatora i zapewnienie możliwości komunikacji dla maksymalnej liczby użytkowników, bez pojawienia się zakłóceń i innych problemów. Na ekranie pojawia się zestaw splątanych linii przerywanych, każdy skrobak jest przymocowany dużym punktem. Rozmowy pojawiają się w pobliżu skrajnych punktów, muszą być połączone poprzez rysowanie segmentów między punktami. Istnieje wiele opcji realizacji zadania, gracz sam wybiera optymalną linię.

Łatwo jest utworzyć jedną linię, nawet dwie pary klientów mogą komunikować się komfortowo, zwłaszcza że czas trwania rozmowy jest ściśle ograniczony. Po zakończeniu dialogu punkty kontaktowe i segmenty między nimi są natychmiast uwalniane. Kiedy pojawia się potrzeba rozmowy dla trzech lub więcej par w tym samym okresie, trudniej jest utworzyć linię bez przecinania się z istniejącymi. Dodatkowym haczykiem jest to, że oczekiwanie na pierwszą odpowiedź lub podniesienie słuchawki jest również krótkotrwałe. Jeśli ktoś nie może się wydostać, pojawia się komunikat o przeciążeniu linii, poziom gry się kończy. Następnie musisz zacząć łączyć segmenty od nowa.

Charakterystyczne cechy gry Ograniczone połączenie:

  • Utwórz relacje przeciągania i upuszczania
  • wybór poziomu trudności;
  • wiele rozwiązań dla każdego programu;
  • ograniczone oczekiwanie na odpowiedź;
  • budowanie fantazyjnych przerywanych linii, aby przedłużyć rozgrywkę.

Profesjonalizm operatora pozwala rzadko napotkać rozłączenia, częściej zdobyć punkty bonusowe za usługi wysokiej jakości. Prosta fabuła pozwoliła twórcy zaoszczędzić na grafice, minimalizm idealnie tu pasuje. Nie można podsłuchiwać rozmów, są one zestawem niespójnych dźwięków. Łamigłówki na różnych poziomach sprawiają, że gracze w każdym wieku obciążają zakręty i dają się ponieść zasadzie rozwiązywania przydzielonych zadań. Jeśli jesteś gotowy, aby pokazać klasę mistrzowską na temat nawiązywania kontaktów między tymi, którzy chcą rozmawiać, dołącz do nas szybciej!


Reklama

Pobierz Ograniczone połączenie 1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Privacy Policy have been updated.
informacje ogólne
wersja 1.1 (300008)
Data umieszczenia 2019-09-03 18:28
rozmiar 25.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/10 07:41
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |