Dead Spreading: Idle Game II
0 (0)

Dead Spreading: Idle Game II

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dead Spreading: Idle Game II to nowa wersja symulatora do ochrony bazy wojskowej przed licznymi falami zombie. Możliwości żołnierzy wzrosły, ale wróg stał się silniejszy.

Chodzący trupy znów zbliżają się do bazy. Ich układ odpornościowy wzmocnił się, jednym strzałem rzadko można kogoś zabić. Deweloper zapewnia graczowi najnowocześniejsze rodzaje broni, które umożliwiają niezwykle złożoną misję. Konieczne jest ciągłe rekrutowanie nowych żołnierzy, aby zwiększyć ochronę, ponieważ każdy kolejny tłum zombie jest znacznie większy niż poprzedni, co minutę potrzebne są posiłki. Identycznych wojowników można łączyć, tworząc silniejszych bohaterów.

Osobowości, które powstały z takich związków, najpierw śmieją się głośno i złośliwie, a następnie niszczą wroga odnowioną energią. Przy wystarczającej liczbie totemów można wysłać część, aby zebrać zapasy, aby przeciwdziałać przyszłym atakom. Dobry dowódca planuje manewrować kilka kroków do przodu, zatrudnia wojowników, biorąc pod uwagę potencjalny wzrost obciążenia. W czasach siły wyższej zbieracze broni mogą zostać szybko postawieni w pozycji obrońców.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • zjednoczenie wojowników w celu zwiększenia siły;
  • produkcja amunicji;
  • możliwość szybkiego zmieniania zadań na podwładnych;
  • regularne posiłki o dobrym zarządzaniu;
  • wykorzystując porę dnia dla własnej korzyści.

Gra stała się bardziej spektakularna, możliwość wyraźniejszego zbudowania strategii. Udane żetony z poprzedniej wersji są pozostawione jej potomkowi. Serum Wściekłości jest również dostępne po kilku udanych operacjach obronnych, bazę można wzmocnić według własnego uznania. A pogoda staje się pomocnikiem w sytuacjach awaryjnych, a wsparcie powietrzne jest doskonałe.

Arsenał broni jest imponujący, ale wzrosła różnorodność przeciwników. Władze czekają na wzmożone działania, ponieważ jest to jedyna podstawa, na której wirus jeszcze się nie przeniknął. Nie panikuj, sytuację można rozwiązać, jeśli prawdziwy strateg zacznie dowodzić.


Reklama

Pobierz Dead Spreading: Idle Game II 0.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
修复了bug
informacje ogólne
wersja 0.6 (7)
Data umieszczenia 2019-08-10 10:48
rozmiar 66.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Potting Mob na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/10 09:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |