Taktyka szpiega
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Spy Tactics jest umieszczona na znanej platformie jako łamigłówka dla Androida, ale to nie wszystko, co może zainteresować ten projekt. A co jeszcze jest w nim interesujące - powiemy dalej.

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę Gubanova Evgenii, na którego konto jest to jak dotąd jedyny projekt, ale miejmy nadzieję, że ma on wystarczająco dużo pieniędzy i czasu na uruchomienie czegoś innego, ponieważ na pewno jest tu potencjał i nie należy go ignorować! Nawiasem mówiąc, przy monetyzacji projektu wszystko okazało się dość proste - jest reklama, ale jeśli z jakiegoś powodu okaże się dla ciebie nie do zniesienia, to za jedyne 1 euro możesz go wyłączyć na zawsze, nie będzie innych zakupów. Wszystko jest proste i jasne, prawda?


Jeśli mówimy o rozgrywce, fani tego gatunku natychmiast przypomną sobie kilka projektów z SQUARE ENIX, a mianowicie Hitman GO, Lara Croft GO i Deus Ex GO, które mają podobną mechanikę, tylko w momencie, gdy są dystrybuowane za pieniądze, nie będzie można ich zdobyć za darmo, i mamy całkowicie odwrotną sytuację. Jeśli więc chcesz zobaczyć ciekawe panoramiczne lokalizacje z dobrą grafiką, wieloma przeciwnikami i ciekawymi zadaniami, wybór jest oczywisty! A każda misja będzie nieco inna, gdzieś trzeba będzie ukraść tajne informacje, gdzieś, aby wyeliminować przeciwników, a gdzieś nawet zniszczyć cały obiekt, gotowy na taką przygodę? Czy twój tajny tajny agent poradzi sobie z nową serią zadań?


Funkcje gry:

  • Ponad cztery tuziny trudnych misji
  • Różnorodność zadań nie pozwoli Ci się nudzić
  • Każdy poziom ma kilka opcji przejścia
  • Wrogowie mają różne umiejętności i cechy.
  • Świetna grafika, piękne lokalizacje
  • Hakuj komputery, chroń drzwi, chowaj się przed ciekawskimi oczami
  • Rozgrywka turowa

Wady gry:

  • Zarządzanie nie jest najwygodniejsze, ale fakt, że kamery nie można obrócić, pogarsza sytuację ... ale projekt został wykonany na kolanach, więc trudno nazwać to poważnym problemem.
  • Szkolenie nie jest organizowane, ale szkoda, że ​​poziomy są skomplikowane.

Konkluzja: gra Spact Tactics okazała się interesująca, a duża liczba poziomów pozwoli ci spędzić sporo czasu na przejściu. Ponadto komponent wizualny zachwyci Twoje oczy, co nie jest tak powszechne wśród twórców niezależnych.


Reklama

Pobierz Taktyka szpiega 1.21 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New camera system & minor bug fixes. Please, contact me via email, if you will have any problems or suggestions.
informacje ogólne
wersja 1.21 (77)
Data umieszczenia 2019-09-20 22:29
rozmiar 70.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/11 07:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |