Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock
0 (0)

Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock to tajemnicza misja, w której musisz odnaleźć zaginionego kolegę i wyjaśnić przyczyny dewastacji terenu.

Deweloper Elephant Games LLC oferuje fanom nowy projekt ze słynnej serii Mystery Trackers. Jeden agent został wysłany w celu zbadania podziemnego miasta, w którym miały miejsce dziwne rzeczy. Agent ogłosił przybycie na miejsce i przestał się kontaktować. Z biegiem lat wysyłany jest tam kolejny agent, którego rolą będzie gracz. Główną misją jest odnalezienie zaginionego oficera wywiadu.

Od samego początku najmniejsze plany były sfrustrowane: samolot miał wylądować nieco dalej, ale spadł na obrzeża wioski. Możliwe było wydostanie się z samolotu, wtedy musiałem improwizować. Na każdym kroku nowe zadania i cele. Poszukiwanie przedmiotów przestaje być banalne, musisz ciągle myśleć o tym, jak skuteczniej zastosować znalezione rzeczy. W samolocie z postacią było zwierzę domowe - pies rasy karłowatej, w hełmie z latarką. Ze względu na swój rozmiar zwierzę może uprościć zadanie właściciela, aby uzyskać coś, do czego osoba fizycznie nie jest w stanie dotrzeć.

Charakterystyczne cechy mistycznej układanki:

  • skomplikowana fabuła;
  • niezliczone łamigłówki;
  • mini-gry do znajdowania przedmiotów i ratowania ludzi;
  • przerażająca atmosfera opuszczonego miasta;
  • tworzenie urządzeń do wykonywania zadań.

Jeśli gracz woli pracować bez psów, może zostawić czworonożnego w samolocie. Nowe okoliczności będą regularnie ujawniane w grze. Miasto będzie prawie puste, panuje cisza nocna, strzelcy maszynowi nieustannie obserwują kogoś. Kolega naszego bohatera zostawił manuskrypty, nad których odkodowaniem będziesz musiał się pocić. Ale jeśli poważnie podchodzisz do każdego problemu, możesz odkryć całą masę dziwnych wydarzeń i znaleźć prawdę.

Dobra grafika, przyzwoity dźwięk i często przydatne porady gwarantują przyjemność z gry. Przygotuj się na niespodzianki, nawet walka z posiadaczem zdolności pozazmysłowych tutaj to tylko jedna z misji.


Reklama

Pobierz Mystery Trackers: The Fall of Iron Rock 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (25)
Data umieszczenia 2021-01-01 02:32
rozmiar 17.59 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/12 09:44
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |