Nie patrz wstecz - Horror Scary Game
0 (0)

Nie patrz wstecz - Horror Scary Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Nie patrz wstecz - Horror Scary Game to horror, którego wydarzenia związane są z badaniem naukowców na temat zachowania się obiektu w skrajnie przerażających warunkach. Musisz znaleźć sposób na przetrwanie!

Badacz znajduje długoterminowe nagranie wideo z eksperymentu przeprowadzonego w dziczy opuszczonego metra. Jego istotą była analiza reakcji behawioralnych osoby kierowanej strachem. Mężczyzna zaczyna nagrywać, zaczyna przeglądać zawartość. Wtedy gracz nagle staje się przedmiotem. Licznik czasu, wskaźnik zapisu tego, co się dzieje i inne przypomnienia o rozpoczęciu fabuły stają się drugorzędne. Wokół ciemności, w arsenale tylko słabej latarki. Chęć ucieczki ze skali jest przytłaczająca, ale istnienie wyjścia między tymi ścianami jest wątpliwe.

Istnieje wąski tunel metra i możliwość wejścia w nieprzeniknioną ciemność. Krąg światła z latarni pomaga zobaczyć tylko to, co jest bardzo blisko. Możesz skierować promień sztucznego światła w dowolnym punkcie, zobacz, co znajduje się powyżej, poniżej, po bokach. Znaleziska przynoszą radość na krótki czas. Jak drzwi z napisem: „Niebezpieczeństwo”. Miło jest znaleźć coś innego niż monotonne ściany, ale od razu wiadomo, że otwarcie drzwi tylko przyspieszy zakończenie eksperymentu. Intuicja sugeruje, że powinno być wyjście, ale strach nieustannie przerywa myślenie o dobru.

Charakterystyczne cechy gry Nie patrz wstecz:

  • ciemne lokalizacje;
  • poczucie beznadziejności;
  • wiele odmian śmierci;
  • strach przed jakimkolwiek dźwiękiem w śmiertelnej ciszy;
  • okrutne manipulacje psychiką.

Widok z pierwszej osoby dodatkowo zwiększa obciążenie emocjonalne. Akompaniament dźwiękowy również napina sytuację, nagły śmiech kosmitów lub ciężki oddech postaci nie daje nadziei na świetlaną przyszłość. Przygotuj się na śmierć kilka razy, zanim wytrzymasz dłużej. Częste uczucie czytania czyichś myśli i smutne wnioski o nagłych jasnych pomysłach sprawiają, że się poddajesz. Ale koniec tego filmu będzie zależeć tylko od osoby, która jest badana. Musi być mądrzejszy, wykorzystać swoją pomysłowość, aby znaleźć wyjście ukryte przez naukowców. I wreszcie - graj ze słuchawkami;)


Reklama

Pobierz Nie patrz wstecz - Horror Scary Game 1.1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed a bug with control
- Fixed a bug with falling under the map
- Wall pass now can be easier.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (5)
Data umieszczenia 2019-08-13 20:13
rozmiar 85.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/14 09:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |