Arena snajperska
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Sniper Arena: strzelanki PVP to fajna gra akcji, w której fani wirtualnych bitew snajperskich mogą pokazać swoje talenty wśród graczy z całego świata.

Początkujący snajper bada sytuację, przygląda się uważnie i próbuje użyć słabej broni (nie zdobył innej). Cała reszta to ci snajperzy; cywili nie trzeba dotykać. Konieczne jest szybkie opanowanie: każda gra trwa dwie minuty, jeśli jakiś zręczny strzelec nie zatrzyma postaci celnym strzałem przed czasem. Licznik na górze pokazuje, ile trzeba wytrzymać. Potrzeba wykazania umiejętności snajperskich jest na równi z potrzebą przetrwania. Specjalny stolik wyświetla ocenę graczy, a miejsce w nim stanowi reputację postaci.

Ocena wpływa na zakres dostępnych funkcji. Arsenał broni rozszerza się wraz z doświadczeniem. Udane gry przyniosą dodatkowe złote monety, aby kupić nowe karabiny, ulepszyć istniejące. Istnieje wiele dodatkowych przydatnych przedmiotów, z których korzystają tylko zamożni snajperzy. Trudno jest przewidzieć zachowanie przeciwników, ale szybka reakcja na podpowiedzi tekstowe może zmniejszyć wiele zagrożeń.

Charakterystyczne cechy gry Sniper Arena:

  • oceny, nagrody, popularność;
  • piękne i realistyczne lokalizacje;
  • łatwość zarządzania;
  • walczyć z prawdziwymi graczami;
  • wiele rodzajów broni.

Musisz strzelać w różnych środowiskach. Megalopoli z drapaczami chmur kuszą pięknem, na dachu otwiera się wspaniały widok na miasto, a także inne dachy, na których siedzą przeciwnicy. Poza miastem zachwycająca przyroda, wzgórza i niezwykłe płaskorzeźby przyciągają, ale nie przeszkadzają, inni gracze koncentrują się na głównym zadaniu bitwy z totemami. Łatwa kontrola i wyraźny widok pozwalają na najskuteczniejsze ukończenie misji. Zdefiniuj własną taktykę, uważność pociągu i szybkość reakcji, aby zdobyć najwyższe miejsca w rankingu i zneutralizować każdego od pierwszego strzału. Godni przeciwnicy są szanowani i boją się, czy będziesz w stanie w ten sposób się wykazać?


Reklama

Pobierz Arena snajperska 1.0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
The best sniper competitive game!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (3)
Data umieszczenia 2019-09-13 15:07
rozmiar 46.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Charm Tech. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/15 07:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |