7 piętro: Legend of Survival in Horror
0 (0)

7 piętro: Legend of Survival in Horror

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra 7th Floor: Legend of Survival in Horror to mroczna gra typu survival horror, w której bramy piekieł otwierają się przed bohaterem, jeśli nie uda mu się uciec z siódmego piętra na czas.


Siedmiopiętrowy budynek stał się pułapką dla postaci. Według legendy wkrótce powinna się rozpocząć specjalna ceremonia otwarcia piekła. Organizacja ciemnych sił planuje niezwykle niebezpieczne oszustwo dla świata. Jedynym, który przeszkadza w tym, jest nasz bohater. Wcale nie jest trudno wbić go w kąt i zneutralizować wśród szarych ścian. W nieznanych okolicznościach reszta ingerujących ludzi stała się już ofiarami, o czym świadczą liczne krwawe plamy na podłodze, ścianach i wszelkich improwizowanych przedmiotach.


Totem gracza musi uniemożliwić rozpoczęcie strasznej ceremonii, ponieważ musisz wydostać się ze nieszczęsnego budynku, siódme piętro jest szczególnie straszne. W pierwszych minutach pojawia się przytłaczające uczucie samotności. Bohater stoi w pokoju z kilkoma elektrycznymi drzwiami. Jest duży przycisk, który pozwala natychmiast zamknąć te drzwi. Po lekkim strachu okazuje się, że otwarcie pleców jest również łatwe i ten pokój może służyć jako zbawienie, gdy musisz uciec przed atakującymi.


I będziesz musiał często uciekać: każde stworzenie w budynku chce zniszczyć bohatera. Drzwi pomogą i zniszczą osobę postronną. Ważne jest, aby zamknąć je na czas. Warto pospacerować po podłodze, gdy znów pojawi się spragniona krew. Istnieje wiele sposobów na przetrwanie, ale szanse na śmierć są znacznie większe.


Charakterystyczne cechy przetrwania:

  • setki łamigłówek i zagadek;
  • demony, wampiry, porywacze ciała i duszy;
  • dużo krwi i prawdopodobieństwo przelania;
  • drzwi elektryczne jako narzędzie pomocnicze;
  • szansa na uratowanie planety jest niewielka.

Przerażenie ma głęboki podtekst: przetrwanie nie jest celem, ale sposobem na zakłócenie planu sił ciemności w celu zniszczenia świata i otwarcia piekła. Ale podczas gry chęć uratowania podyktowana jest wyłącznie strachem. Wykonanie lokalizacji zwiększa lęk. Widzenie z perspektywy pierwszej osoby zwiększa ryzyko zderzenia z wrogiem, który wkrada się z tyłu. Tło dźwiękowe jest realistyczne i godne pochwały. Siódme piętro czeka na tych, którzy odważą się zniechęcić złe duchy!


Reklama

Pobierz 7 piętro: Legend of Survival in Horror 1.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
The Best Horror '7F : Legend of Survival' has been released! We're Wait for all the Scary Maniac Challenges!
-Changed Player Move Controller. More Good! Chang Camera View use Screen Slide.
You can Fight a Ghost more handy!
-Fix Bug
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2019-08-14 19:23
rozmiar 103.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/15 09:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |