NightZero: Mistiltein
0 (0)

NightZero: Mistiltein

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

NightZero to fajna turowa gra RPG, w której musisz stworzyć zespół 7 bohaterów, aby wspólnie pokonać okrutnych przedstawicieli diabła.

Drużyna gracza walczy z małą grupą wrogów. Akcja toczy się na poziomych, ładnie udekorowanych arenach. Są one podzielone na komórki, przed bitwą należy wskazać, w którym miejscu zostanie umieszczona każda postać. Dalej jest naprzemienne uderzanie i towarzyszący mu zestaw punktów. Głównym zadaniem jest maksymalizacja możliwości każdego żołnierza z jego jednostki. Konieczne jest wykazanie umiejętności strategicznych i uregulowanie manewrów taktycznych z uwzględnieniem tego, co dzieje się na stronie.

W kolorowym projekcie anime uwaga skupiona jest na rozmowach z przedstawicielami drużyny. Będziesz także musiał wziąć pod uwagę opinie nagle pojawiających się mentorów i asystentów. Nagle pojawiają się w trakcie bitwy i zaczynają szczegółowo mówić o celach i perspektywach bliskości bohaterów. Jednak taka spontaniczność na polu bitwy nie staje się przerażającym momentem, wsparcie jest przyjemne w każdej sytuacji. Świadomość posiłków daje pewność siebie i dodatkową siłę moralną.

Charakterystyczne cechy gry NightZero:

  • szczegółowa historia;
  • historia 12 rozdziałów;
  • dialogi w zespole;
  • diabeł pragnie ludzkich emocji;
  • swoboda wyboru postaci.

Same bitwy to tylko niewielka część gry. Użytkownikowi opowiadana jest cała historia o diable, jego intencjach. Ryzyko zostanie ogłoszone przez komendę oraz pojawią się ostrzeżenia o asystentach i członkach zespołu. Pomysły wszystkich można łatwo rozpoznać w długich i szczegółowych oknach dialogowych. Analiza fabuły, głębokie zrozumienie tego, co dzieje się w rozdziałach, pomoże działać bardziej harmonijnie i skutecznie.

Deweloper ciężko pracował nad projektem graficznym, witryny o tych samych wymiarach wyglądają inaczej. Dodane efekty wizualne ożywiają walki i rozmowy. Ścieżka dźwiękowa jest również wykonywana na wysokości. Fani gry RPG i chętni do walki z siłami zła zdecydowanie powinni wypróbować NightZero!


Reklama

Pobierz NightZero: Mistiltein 1.5.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Add new content
Fix bug
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (50)
Data umieszczenia 2019-10-15 02:55
rozmiar 34.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/17 07:16
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |