Ciemny miecz 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Dark Sword 2 to kontynuacja legendarnej walki z potworami znajdującymi się pod wpływem sztucznej inteligencji zła. Będą musieli zniszczyć wszystkich!

Roboty kontrolowane przez agresywną sztuczną inteligencję opanowały świat. Misja uderza swoją skalą: konieczne jest uratowanie ludzkości, która jest zagrożona całkowitym wyginięciem. Roboty są bezwzględne, ale ktoś musi je powstrzymać. Gracz będzie kontrolować cyborga (lub kilka), aby wytrzymać potężne maszyny, z których na ekranie widoczne są tylko sylwetki. W obecnej wersji dostępne są walki drużynowe, a w walce wręcz zarządzanie stało się bardziej elastyczne, a ciosy bardziej precyzyjne.

Przeanalizuj umiejętności totemów, aby połączyć ich możliwości i uzyskać najlepszy wynik. Wykonuj liczne zadania, aby uzyskać bonusy i dalej je wymieniać na ulepszanie broni, umiejętności, a nawet na pozyskiwanie nowych mechanizmów bitewnych. Często pojawiają się złożone problemy, których rozwiązanie jest możliwe tylko przez zespół. Połączenie z innymi cyborgami daje również wiele innych pozytywnych aspektów. Samo radzenie sobie z tym tłumem jest niezwykle problematyczne. Gra ma wiele zasobów do tworzenia sprzętu i innych przydatnych elementów.

Właściwe wykorzystanie źródeł składników odżywczych pozwala przetrwać w walce przez długi czas, nawet w starciu z najbardziej złymi potworami - bossami. Możesz dostosować charakterystykę tworzonych elementów, wybierając proporcje zasobów.

Charakterystyczne cechy gry Dark Sword 2:

  • motywujący system premiowy;
  • cyborgi o unikalnych zdolnościach;
  • ponad sto fajnych zadań;
  • walki z bossami;
  • tworzenie amunicji.

Rozgrywka science fiction podoba się grafice, ciemne sylwetki walczą jeszcze bardziej czarująco, wykonując różne sztuczki. Wybór postaci jest szeroki, możesz wziąć pod uwagę ich mocne i słabe strony, połączyć kilku wojowników na tej samej arenie i cieszyć się wspaniałą bitwą. Zaskakująca jest także liczba potworów, warto trochę zagrać, a stwory zaczynają wspinać się na polu bitwy niemal bez przerwy. Doskonała akcja RPG gwarantuje przypływ emocji i intensywnych bitew w imię jasnego celu.


Reklama

Pobierz Ciemny miecz 2 1.1.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (51)
Data umieszczenia 2020-03-22 23:58
rozmiar 85.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/17 09:21
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |