AOD: Art of Defense
4.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra AOD: Art of Defense to wojenna strategia, w której musisz znaleźć rysunki maszyny, która może uratować ludzi i uniemożliwić wrogom korzystanie z rysunków w przeciwnych celach.

Seria katastrofalnych zniszczeń na skalę planetarną doprowadziła do śmierci ponad połowy ludzkości. Wśród tych, którzy przeżyli, było wielu złoczyńców. Pewien Ivil zjednoczył ich w jedną armię i postawił jasne zadanie: znaleźć rysunki niezwykle złożonej maszyny, aby zniszczyć resztki ludzi na ziemi. Ludność cywilna wpada w panikę i boi się wyjść ze schronów, gracz nawet nie zobaczy zwykłych ludzi. Został powołany do dowodzenia oddziałem dzielnych żołnierzy przeciwnych armii Ivil. Jeśli uda się znaleźć schematy graficzne przed wrogiem, możliwe będzie zbudowanie mechanizmu i skonfigurowanie go w celu ratowania ludzkości lub zorganizowanie jeszcze silniejszego upadku, niż wyobrażali sobie rabusie. Wybór należy do dowódcy.

Oddział będzie musiał działać na różnych obszarach, od opuszczonych obszarów metropolitalnych po miniaturowe wioski. Budowa nowych budynków, instalacja fortyfikacji i konstrukcji ochronnych pomoże wznowić ponad 500 sekcji placów zabaw. Wrogowie są gotowi włamać się na terytorium innej osoby i ważne jest, aby nie pozwolić im zejść głębiej, aby zabić ich na pierwszych kilometrach drogi. Rozmieszczaj wiernych żołnierzy, rozdawaj broń, pozwól im zrzucać bomby, używać wyrzutni rakiet i innych narzędzi, które mogą powstrzymać wroga. Częste będą bitwy i potyczki: Ivil wypuszcza totemy falami, próbując osłabić armię drugiej strony.

Charakterystyczne cechy gry Art of Defense:

  • ochrona i poprawa bazy, poszczególnych wież;
  • szeroki arsenał sprzętu i broni;
  • badanie różnych lokalizacji;
  • ulepszenie postaci;
  • dynamiczne bitwy.

Połączenie „obrony wieży” i strategii w procesie ochrony terytorium przed maruderami zmusza do mobilizacji osobistych cech i umiejętności gracza. Nigdy wcześniej bezpieczeństwo terytorium nie zależało tak bardzo od poprawności strategii. Jest wiele broni, ale jak nie marnować amunicji i powstrzymać tłumy maruderów, którzy wpadają do miasta z gorszymi intencjami? Trenuj i pompuj sześć rodzajów postaci, eksploruj lokalizacje wymagające aktualizacji. Rysunki powinny być w bezpiecznych rękach, ludność marzy o spokojnym życiu!


Reklama

Pobierz AOD: Art of Defense 2.4.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- new chapter 16!
- bugs fix
informacje ogólne
wersja 2.4.1 (241)
Data umieszczenia 2021-01-09 19:58
rozmiar 46.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/18 07:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |