Kaptain Brawe: A Brawe New World
0 (0)

Kaptain Brawe: A Brawe New World

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Kaptain Brawe: A Brawe New World to fantastyczna opowieść o kosmicznym policjancie, który stara się odkryć straszny sekret i poznać szczegóły międzygalaktycznego spisku.

Kapitan Brave wyróżniał się dobrym logicznym myśleniem, pomysłowością i chęcią dotarcia do końca podczas wykonywania dowolnego zadania. Wiedział, że rola policyjnego wszechświata jest niezwykle odpowiedzialna i wiąże się z wieloma zagrożeniami, ale nie pozwolił sobie na takie kłopoty. W równoległym świecie planowana jest niebezpieczna podróż, istota niebezpieczeństwa nie jest jeszcze znana. Bohater szuka dwóch wcześniej zaginionych kumpli-naukowców i nie wróci, dopóki sytuacja nie zostanie całkowicie rozwiązana. W kosmosie panuje chaos z tajemniczą atmosferą. Kolejny bohater czeka na 40 ładnych lokacji, z których każda będzie musiała zbadać, co się stało.

Rozgrywka ma łatwy i skomplikowany tryb. Wybierając pierwszą opcję, graczowi towarzyszą podpowiedzi, niektóre czynności są uproszczone, tak jakby Braves został popchnięty do właściwego wyboru. Druga opcja obejmuje całkowitą niezależność. Na pięknych planetach, na statku i na innych stronach bohatera czeka wiele łamigłówek. Będziemy musieli szukać obiektów, analizować ich najlepsze wykorzystanie. Pojawienie się jednego z zagubionych naukowców nie gwarantuje szybkiego wyniku, w chaosie sam kapitan łatwo się zgubi, a wcześniej zgubiony będzie musiał go szukać.

Charakterystyczne cechy gry przygodowej:

  • kilka trybów gry;
  • 3 główne postacie;
  • fabuła z kosmicznymi spiskami;
  • starcie z władcami międzygwiezdnymi;
  • walka z piratami w kosmosie.

Główne zadanie jest bardzo jasne, ale podczas jego analizy pojawia się wiele czynników zewnętrznych, które sprawiają, że patrzysz na fantastyczny bałagan z innej perspektywy. Globalny spisek będzie musiał zostać ujawniony przez całą trójkę. Bohaterowie czekają na spotkanie z piratami, tajnymi agentami, kosmitami i innymi nowymi znajomymi. Grafika z lekkimi nutami w stylu retro doskonale uzupełnia ogólną fabułę. Projekt nie ma dużej dynamiki, chociaż poszukiwanie rozwiązań skomplikowanych sytuacji nie powinno odbywać się w pośpiechu. Pomóż trzem bohaterom wrócić do domu w całości!


Reklama

Pobierz Kaptain Brawe: A Brawe New World 2.0.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 2.0.0 (2002)
Data umieszczenia 2019-08-20 16:32
rozmiar 8.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/19 06:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |