New York Mysteries: The Outbreak
0 (0)

New York Mysteries: The Outbreak

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra New York Mysteries: The Outbreak to tajemnicza historia o kobiecie, która przybyła do Nowego Jorku w latach 60. i próbuje wraz ze swoim partnerem odkryć przyczyny niebezpiecznego wirusa.

W połowie ubiegłego wieku doszło do masowej śmierci z powodu dziwnej epidemii. Wtedy nie można było znaleźć niuansów tego, co się wydarzyło. Metropolia się odradzała, historia wirusa zmieniła się w legendę i nikt długo nie myślał o tym poważnie. Jednak główna bohaterka Laura musiała pomyśleć o prawdopodobieństwie ponownego wystąpienia sytuacji. Sytuacja jest tak zagmatwana, że ​​kobieta wpadła w lata 60. ubiegłego wieku. Nowy Jork wydawał jej się bardzo tajemniczy. Na szczęście w pobliżu był partner, na którym możesz polegać nawet po dziwnej teleportacji lub niepozornej podróży wehikułem czasu.

Gra jest pełna różnych zadań i zadań; nie ma czasu na ich wykonanie. Aby poradzić sobie z dziwną epidemią, musisz się spieszyć. Poszukiwanie i stosowanie każdego przedmiotu należy traktować ostrożnie, ponieważ wszystkie zadania będą linkami w jednym łańcuchu. Równolegle zaleca się zbieranie różnych przedmiotów przemiany.

Obecność lekarza nieco upraszcza fabułę, ale czy lekarz może działać odpowiednio, biorąc pod uwagę zmianę okresów? Czas tylko maleje, a brak rozwiązania może doprowadzić do nowej katastrofy. Rola tajemniczego artefaktu, opowieści o których powstają w najbardziej nieoczekiwanych momentach, również pozostaje niezrozumiała.

Charakterystyczne cechy tajemniczej gry:

  • puzzle, zadania;
  • styl lat 60;
  • eksploracja miasta w ostatnim stuleciu;
  • ograniczony czas na zatrzymanie wirusa;
  • zbiór interesujących elementów.

Projekt graficzny jest niesamowity, każda z pięćdziesięciu lokalizacji wskazuje na trudność znalezienia obiektów wśród niezliczonych obiektów. Okna dialogowe i wskazówki pomagają nawigować w nieoczekiwanych sytuacjach. Każde zakończenie zadania prowadzi do pojawienia się następnego lub otwiera nową mini-grę, uruchamia łamigłówkę. Postaraj się odblokować maksymalną liczbę niestandardowych zadań i ciesz się fascynującą rozgrywką, która daje szansę na wystawienie wirusa tylko najbardziej uważnym i dociekliwym.


Reklama

Pobierz New York Mysteries: The Outbreak 1.0.1 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (10004)
Data umieszczenia 2019-08-20 16:32
rozmiar 6.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/19 09:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |