Modern War Choppers: Wargame Shooter PvP Warfare
0 (0)

Modern War Choppers: Wargame Shooter PvP Warfare

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Modern War Choppers: Wargame Shooter PvP Warfare to ekscytująca strzelanka, w której walczą piloci wojskowi z całego świata. Helikopter wojskowy nie nudzi się)

Latanie nowoczesnym helikopterem wojskowym za sterem gwarantuje uwolnienie ogromnej dawki adrenaliny. Jeśli chcesz jeszcze więcej emocji, symulator lotu z elementami strzelca zapewni emocjonalny wybuch na dużą skalę. W lewym górnym rogu wyświetlana jest mapa tego obszaru, aby uzyskać lepszą orientację w przestrzeni. Jeśli w pobliżu znajduje się wróg, pojawi się czerwony znak z odpowiednim opisem i wskazaniem przybliżonej odległości do samolotu gracza. Będziesz musiał strzelać we wszystkich płaszczyznach - w wodzie i na lądzie przeciwnicy są nie mniej niż w powietrzu.

Jeśli potrzebujesz szkolenia lub po prostu chcesz latać offline, możesz włączyć format przetrwania lub udać się na misję w celu zdobycia bazy innej osoby. Trudno jest opanować sterowanie samolotem lub helikopterem w jednej chwili; przed rozpoczęciem gry udzielana jest krótka instrukcja, jak pozostać w powietrzu i jednocześnie strzelać dokładnie. I jest coś, co można trafić w cele: pistolety, rakiety, ciepło i inne pułapki pomogą wykazać moc pilota przed jego rywalami. Ich wyposażenie obejmuje 12 gramofonów i ponad 38 elementów. Ponadto dostępne są różne opcje kamuflażu helikoptera.

Charakterystyczne cechy gry Modern War Choppers:

  • odblokowywanie nowych samolotów;
  • nasycone bitwy PvP;
  • naloty na zagraniczne bazy i tryb przetrwania offline;
  • możliwość awansu do ogółu;
  • modernizacja samolotów.

Dynamiczną rozgrywkę uzupełniają wspaniałe lokalizacje. Pilot będzie latał w górach, na pustyniach, nad zaśnieżonymi równinami. Kontemplacja świetności wizualnej będzie musiała być połączona z aktywnymi operacjami wojskowymi. Na lądzie, na lądzie i w wodzie będzie wielu przeciwników. Jeśli pozostaniesz przy ich zniszczeniu, możesz nagle stać się celem sam. Projekt graficzny na wysokości, trójwymiarowe modele śmigłowców wyglądają realistycznie. Dla tych, którzy od dawna marzyli o wizycie w kokpicie bojowego gramofonu i przejęciu kontroli nad ogromnym mechanizmem, ta gra stanie się prawdziwym ucieleśnieniem snu. A dobrze dobrani strzelcy będą w stanie utrzymać się przy sterach przez długi czas!


Reklama

Pobierz Modern War Choppers: Wargame Shooter PvP Warfare 0.0.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Leagues issue is fixed
informacje ogólne
wersja 0.0.5 (165)
Data umieszczenia 2020-05-06 09:06
rozmiar 105.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/20 07:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |