Super Mario Run
4.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Super Mario Run to przeróbka klasycznej platformówki na Androida, która zdecydowanie zasługuje na uwagę, przynajmniej z szacunku dla poprzednich osiągnięć i przynajmniej z szacunku dla twórców, w które grała jego rodzima, obecnie korporacja Nintendo Co., Ltd. ! Ale to oni zaczęli tę historię w 1985 roku! Jak wiecie, w tamtych latach nie było komputerów, konsol, a tym bardziej telefonów z dostępem do Internetu i ekranem, który pozwala zrobić coś więcej niż zrealizować główny cel urządzenia;)

Możesz przenieść zalety tej gry przez długi czas, na początek udało jej się dostać do Księgi Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedającej się, a znajomość z miliardami ludzi z wąsami stała się nawet symbolem firmy, która ją stworzyła!


Fabuła gry jest prosta i od samego początku nie uległa zmianie, z wyjątkiem niektórych gier, w których hydraulik naszego bohatera nie był jedyną postacią. Tak czy inaczej, znajdziesz się w królestwie grzybów, gdzie przez wiele poziomów musisz dostać się do wysokiej wieży, w której złoczyńca trzyma księżniczkę, uratuj ją i wszystko wydaje się być, a nawet wszystko. Niemniej jednak taka historia trwała przez dziesięciolecia. Pytanie o pojawienie się gry na Androidzie było tylko tymczasowe, szczególnie gdy konkurenci w nostalgii (na przykład SEGA) od dawna zdecydowali się na nową platformę dla siebie. Jednak w tej chwili ta gra jest jedynym z ogromnego arsenału Nintendo dostępnego dla właścicieli telefonów komórkowych. Są Bohaterowie Fire Emblem, ale nawet ich nie porównamy, nawet pod groźbą śmierci. Sytuacja ta była częściowo spowodowana faktem, że Nintendo ma własną konsolę, która jest bardzo udana i popularna, ale są też inne powody ... Zacznijmy od ogólnych punktów, na przykład, ponad 100 milionów pobrań wciąż nie pozwoliło, aby gra odniosła komercyjny sukces, na że oczywiście były powody. Gra straciła impet, a twórcy musieli nieco zmienić koncepcję, ponieważ ze względu na sterowanie dotykowe możesz kontrolować to, co dzieje się za pomocą jednego palca, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie się odwrócić i zrobić innych żetonów, które były dostępne nawet 30 lat temu. Między innymi w bezpłatnej wersji dostępny jest tylko jeden z sześciu światów, a pełny będzie kosztował 10 euro, co jest przyzwoitą ceną dla świata gier mobilnych. W rezultacie fani legendarnej gry zostali podzieleni na tych, którzy potrafili zrozumieć i wybaczyć, a ci, którzy nie mogli wybaczyć ... i ci, którzy z jakiegoś powodu nie znają oryginału, wyraźnie nie znaleźli nowoczesnych wartości w platformówce.


Funkcje gry:

  • Klasyczna historia, na której gra się nie kończy
  • W pełnej wersji znajdziesz 6 światów i 24 poziomy
  • W wolnym tylko 1 świecie i 4 poziomach ...
  • Był tryb konkursowy i statystyki z liderami
  • Teraz możesz zbudować swoje królestwo z blackjackiem i ... księżniczką;)
  • Brak reklam lub dodatkowych zakupów poza odblokowaniem pełnej wersji

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i kosztuje 10 euro
  • Pomysł został zmieniony ... zaznajomiony z oryginałem nie od razu się spodoba.

Podsumowując: Super Mario Run nie jest klasyczną lampą, do której jesteśmy przyzwyczajeni, to typowy biegacz, który wyciągnął komponent wizualny z legendy, ale zrekompensował go nowymi funkcjami i trybami. Tak czy inaczej, możesz pobrać grę za darmo i sprawdzić, jak potoczy się na twoim pierwszym świecie, gra jest warta tej minimalnej uwagi.


Reklama

Pobierz Super Mario Run 3.0.20 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Implemented bug fixes.
informacje ogólne
wersja 3.0.20 (20895)
Data umieszczenia 2020-09-10 13:12
rozmiar 86.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/21 07:28
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |