Space Brawls 3v3 arena bitwy
0 (0)

Space Brawls 3v3 arena bitwy

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Space Brawls: 3v3 arena jest dynamicznym projektem dla wielu graczy, w którym postać może brać udział w bitwach drużynowych i pojedynczych, stawiać czoła podobnym lub walczyć z zombie.

W grze wieloosobowej proponowane jest rozpoczęcie bitwy z zestawem unikalnych postaci w drużynie lub dołączenie do jednej walki. Deweloper UGI STUDIO LLC próbował połączyć kilka projektów w jeden, aby użytkownik mógł wybrać żądany tryb i przejść do innego zgodnie z jego nastrojem. Możesz wraz z przyjaciółmi rozpocząć poszukiwanie określonych baterii energii, które musisz znaleźć i zatrzymać na krótki czas na arenie pełnej bitew. Uważaj na wrogów, ponieważ zabicie postaci prowadzi do utraty jego baterii.

Istnieje format walki bez dodatkowych zadań, w którym 3 na 3 drużyny niszczą się nawzajem, walcząc o zwycięstwo w rundach. Zespoły zwycięzców i przegranych po bitwach określają najbardziej przydatnych graczy, tworzą jedną z ocen.

W przypadku singli zapewniona jest śmiertelna walka, w której należy przeżyć za wszelką cenę. Użytkownik powinien opracować strategię i dokładnie przestudiować miejsca schronienia, aby zwiększyć szanse na zachowanie własnego życia. Fani gatunków z chodzącymi trupami są oddani reżimowi zombie, który musi zabić przedstawicieli przeciwnego obozu. Istnieją opcje niszczenia zombie lub próbowania roli zombie, który chce zniszczyć osobę.

Charakterystyczne cechy gry Space Brawls:

  • światowy ranking;
  • Bitwy online
  • postacie o niezwykłych umiejętnościach;
  • kilka scenariuszy gry;
  • trofea, sława, skrzynie z fajnymi strojami.

Specjalny algorytm PvP wybiera przeciwników o podobnym poziomie umiejętności, aby strony miały równe szanse. Odblokowanie bohaterów za pomocą określonych umiejętności pozwala wzmocnić żołnierzy. Zaleca się zmianę stylu i taktyki gry, biorąc pod uwagę umiejętności bohaterów, którzy przybyli do drużyny. Istnieją opcje wzmocnienia i treningu oddziałów. Projekt cieszy się różnorodnością, różnorodnością kolorów, zrozumiałymi zasadami zarządzania. Wrażenie ładnej grafiki nieznacznie się pogarsza z powodu złej animacji, ale większość punktów jest odpowiednio zaimplementowana. Fani akcji mogą rozpocząć walkę o puchar świata!


Reklama

Space Brawls 3v3 arena bitwy dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/22 06:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |