Człowiek z laską z kości słoniowej
0 (0)

Człowiek z laską z kości słoniowej

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Człowiek z laską z kości słoniowej to opowieść o artyście, który został wrobiony. Teraz postać musi znaleźć osoby odpowiedzialne za stratę dziewczyny, zanim zostanie aresztowana za to, czego nie popełnił.

Wszystko zaczęło się od podróży kreatywnej osoby do romantycznego miasta - Paryża. Miasto wydawało się idealne do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, komunikacja z autorytatywnymi ludźmi dawała pewność siebie. Wkrótce pojawiła się muza o imieniu Sasha, uczucia zakryły umysł zakochanej pary. Pewnego wieczoru, w pobliżu gruchającej pary, zatrzymał się samochód, na tylnym siedzeniu stał szanowany mężczyzna z laską z kości słoniowej. Nikt nie przywiązywał wagi do tego momentu, ale wtedy dziewczyna Sasha zniknęła. Plamy krwi na obrazie artysty wzbudziły najgorsze podejrzenia, dziwna wiadomość od nieznajomego tylko pogorszyła zamieszanie.

Stróże prawa chcieli zatrzymać naszą postać, ale uciekł. Teraz cała jego twórcza energia jest skierowana na badanie tego dziwnego przypadku. Może udowodnić swoją niewinność dopiero po ujawnieniu prawdziwego przedsięwzięcia tej mrocznej historii. Będziemy musieli rozwiązać mnóstwo zagadek, przejść przez mini-gry i spróbować porównać wyniki, połączyć je w jeden łańcuch wydarzeń. Gatunek wyszukiwania przedmiotów sprawia, że ​​koncentrujesz się na szukaniu dowodów równolegle do osłaniania się przed ludźmi w mundurach.

Cechy układanki:

  • skomplikowana fabuła;
  • liczne minigry, poszukiwania przedmiotów;
  • nagrody i osiągnięcia;
  • śledztwo w sprawie morderstwa;
  • próbuje pozbyć się nieuzasadnionego przekonania.

Twórcy nadali grze dobry projekt graficzny, z atmosferą Paryża na początku ubiegłego wieku. Mistyczna melodia poza ekranem wprowadza się w długie dochodzenie bez prostych odpowiedzi. Linia tekstu jest stale wyświetlana z myślami głównego bohatera, opisem jego postrzegania sytuacji. Różnorodność zadań eliminuje nudę i monotonię rozgrywki. Naprawianie osiągnięć dla przejrzystości realizacji zadań i poprawności wykonywania zadań motywuje do kontynuowania dochodzenia nawet w beznadziejnych momentach. Pomóż artyście rozwiązać dziwne morderstwo!


Reklama

Pobierz Człowiek z laską z kości słoniowej 1.0.5 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (1005)
Data umieszczenia 2019-08-24 10:43
rozmiar 17.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/22 08:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |