Spell Heroes: Tower Defense
2.5 (4)

Spell Heroes: Tower Defense

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Spell Heroes: Tower Defense to strategia kreskówkowa, w której musisz chronić królestwo przed atakiem ciemnych sił za pomocą magicznych narzędzi i bardziej znanych wież.

Prostokątna platforma pojawia się przed graczem, mądry starzec powiadamia go o zbliżającym się zbliżaniu się wrogów, prosi o ochronę ziem przed nieproszonymi gośćmi. Możesz budować wieże sześciu typów i zbudować doskonałą strategię obronną. Dostępne do zakupu ulepszenia zwiększające moc struktur. Przeciwnicy zbliżają się z górnej krawędzi strony, konieczne jest, aby zapobiec ich ruchowi do dolnej krawędzi. Istnieje ponad 50 gatunków, od demonicznych dusz po prawie niewidzialną Wielką Stopę. Konieczne jest dokładne przestudiowanie słabości każdego z nich, aby zadać maksymalne obrażenia bez niepotrzebnego wysiłku.

Ulepszenie strategii pomoże magicznym zaklęciom - skutecznym narzędziem w przypadkach, gdy w zwykły sposób nie możesz pozbyć się przebijającego się wroga. 4 najsilniejsze bonusy pomogą w sytuacjach awaryjnych. Początkowo przeciwnicy wejdą na arenę w małych grupach, ale ich liczba wkrótce wzrośnie, jeśli nie zaangażujesz się w ciągłe niszczenie tego zła. Dotknięte cele przynoszą cenne monety potrzebne do ulepszeń. W miarę postępów w grze musisz stawić czoła potężniejszym stworzeniom, dlatego musisz stale ulepszać wieże, a nawet zaklęcia.

Charakterystyczne cechy gry Spell Heroes:

  • różne bronie obronne;
  • skuteczne czary magiczne;
  • bonusy i dodatkowe umiejętności za wykonywanie zadań;
  • wieże modernizacyjne;
  • Ponad 50 rodzajów wrogich stworzeń.

Fantazyjna stylistyka z bajkowymi motywami nieco łagodzi okrutną fabułę. Produktywna walka z obozem po drugiej stronie otwiera dostęp do nowych map. Zakres możliwości taktycznych jest niesamowity, strategia dobrze łączy się z gatunkiem akcji. Dobrym obrońcom gwarantuje się liczne osiągnięcia i wysokie nagrody. Jak radzić sobie z wrogami z kreskówek, wybierz sam, wystarczy tylko trzymać się z dala od królestwa. Mądry starzec spieszy się z raportem o kolejnym napływie dziwnych stworzeń w pobliżu granicy. Zacznij budować swoją obronę!


Reklama

Spell Heroes: Tower Defense dla LG V34

Ocena:

(4)
2.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/23 07:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |