Motywy Loco
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra LocoMotives to projekt komputerowy dotyczący zagospodarowania terenu na Dzikim Zachodzie, ulepszania dróg, ochrony miast przed bandytami i poszerzania granic ich ziem.

Istnieje wiele gier o rozwoju urbanistycznym, ale w warunkach Old American West standardowe zadania nabierają specjalnego znaczenia. Trudno jest zapewnić cywilom wygodne zakwaterowanie, gdy bandyci regularnie odwiedzają miasta. Budowa kolei i uruchomienie pociągów muszą być połączone z pojedynkami, dobre tereny (szczególnie wyposażone) często przyciągają uwagę potencjalnych najeźdźców. Gracz może również twierdzić, że zwiększa swoją powierzchnię, jeśli jest gotowy zagwarantować bezpieczeństwo mieszkającym tam ludziom. Proces rozwoju miasta jest ujęty w konkurencyjny styl, konkursy muszą być w dobrej formie.

Rozgrywka rozpoczyna się od odprawy, użytkownik zapoznaje się z dostępnymi postaciami, bada opcje działania i może od razu wymyślić taktykę prowadzącą do zwycięstwa. Na ciemnym drewnianym stole znajduje się jasny kwadrat z terytorium, dla którego planowana jest walka. Specjalne karty są rozmieszczone pod kwadratem, co pozwala na wykonanie ruchu, wynik ruchu każdej strony widoczny jest na jasnym tle. Gracze na zmianę, mapa może wskazywać na dodanie elementu infrastruktury, zajęcie czyjejś własności lub inny manewr. Udane manewry przynoszą pieniądze urbanistom i zwiększają jego autorytet.

Charakterystyczne cechy gry LocoMotives:

  • tryby dla wielu użytkowników i dla jednego gracza;
  • szczegółowa odprawa;
  • dynamiczne walki z bandytami;
  • budowa miasta;
  • rozbudowa mienia.

Atmosfera Dzikiego Zachodu jest odczuwalna nawet w formacie stacjonarnym. Spokojny akompaniament muzyczny doskonale uzupełnia ogólny obraz. Być może wchodzisz w interakcję ze sztuczną inteligencją lub zapraszasz znajomych do wspólnego spędzania czasu. W jednej grze może być maksymalnie 4 uczestników. Ruchy każdej strony są oznaczone innym kolorem. Wyświetlanie akcji jest raczej szkicowe, grafika jest przyjemna i niezwykła. Nie należy liczyć na skuteczność losowych działań, lepiej jest obliczyć sytuację, biorąc pod uwagę możliwą zmianę zachowania rywali. Zbuduj najwygodniejsze miasto w historii Dzikiego Zachodu!


Reklama

Pobierz Motywy Loco 1.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Reworked the rating, redid Target Audience category, removed any and all possible external hooks for anything; removed the countdown clock to KS
informacje ogólne
wersja 1.6 (53)
Data umieszczenia 2020-07-28 10:00
rozmiar 73.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Wszystkie aplikacje CornbiltLLC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/24 07:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |