Faily Rocketman
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Faily Rocketman to zabawna opowieść o postaci lecącej prowizorycznej rakiety w kosmos przez chmury i kosmiczne śmieci. On chce dostać się na księżyc! A może nawet dalej ...

Osiągnięcia kogoś innego mogą inspirować. Pięćdziesiąt lat po tym, jak pierwszy człowiek wylądował na Księżycu, marzycielski Phil chciał powtórzyć wyczyn i zapisać swoje imię w historii. Brak wiedzy na temat projektowania samolotów i ich kontroli nad bohaterem nie przeszkadzał. Narysował model rakiety w pokoju, a następnie zbudował go na dziedzińcu swojego domu. Potem wydarzył się cud - ta rzecz wystartowała we właściwym kierunku. Gracz musi pomóc Philowi ​​pozostać w powietrzu przez maksymalny czas i osiągnąć pożądaną wysokość. Globalnym celem jest dotarcie do satelity naszej planety, ale przy początkowych parametrach technicznych jest bardziej jak fantazja.

Dzięki ciągłemu wspinaniu się będziesz musiał poradzić sobie z wszelkiego rodzaju śmieciami, od balonów, sof i krów, po helikoptery, meteory i asteroidy. Im dłużej zdołasz latać, tym bardziej zróżnicowane będą przeszkody. Ich wymiary wywołują uśmiech: kosz może być znacznie większy niż krowa. Zderzenie z nadmiarem obiektu prowadzi do epickiego upadku, po którym można ponownie wystartować. Z biegiem czasu pojawiają się możliwości modernizacji samolotu: wzmocnienie ochrony pancerza, ulepszenie silnika, a nawet zasada kontroli. Unikając śmieci, warto zbierać monety, paliwo, tarcze i inne przydatne elementy

Charakterystyczne cechy gry Faily Rocketman:

  • aktualizacja rakiet;
  • wiele rodzajów przeszkód w locie;
  • fizyka ragdoll;
  • monety i inne premie;
  • loty na niewyobrażalne wyżyny.

Niekończąca się rozgrywka umożliwia powtarzanie lotów dowolną liczbę razy, użytkownik jest informowany o dostępnych ulepszeniach specjalnym powiadomieniem. Skala wzdłuż prawej krawędzi ekranu wyświetla uzyskaną wysokość, co upraszcza orientację w przestrzeni. Zabawne upadki nieustraszonego bohatera i szmaciana fizyka lalek dodają szaleństwa. Grafika jest stosunkowo prosta, ale nie powstrzymało to twórców przed spektakularnymi awariami, szczególnie w przestrzeni kosmicznej. Wspieraj astronautę-marzyciela w jego wysiłkach!


Reklama

Pobierz Faily Rocketman 6.20 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Less game crashes and more rocket crashes!
informacje ogólne
wersja 6.20 (34)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:06
rozmiar 24.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/24 09:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |