Raid Survivor: Dungeons
0 (0)

Raid Survivor: Dungeons

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Raid Survivor: Dungeons to dynamiczna gra RPG z emocjonującymi bitwami i zadaniami w jaskiniach i lochach. Wspierani będą wiarygodni towarzysze i miłe zwierzaki w zabawnych strojach.

Gracz kontroluje wojowniczą postać, która idzie przez ciemne miejsca i niszczy wszystkich obcych na horyzoncie. Wrogowie są w większości zrobotyzowani i bezduszni, walki z nimi odbywają się automatycznie, udział użytkowników nie jest wymagany. Między bitwami totem wymaga większej uwagi: musi podnosić broń z ogromnego arsenału do prowadzenia dalszych działań wojennych. Musisz także znaleźć dobry zespół, zadzwonić do znajomych lub znaleźć podobnie myślących graczy wśród graczy z całego świata. Zwarta drużyna łatwo jest przejść do najstraszniejszej bitwy, a nawet wielcy żelazni bossowie nie spowodują zmiany kierunku.

Nadal potrzebujesz wygodnych i pięknych ubrań, aby uzyskać zapierający dech w piersiach wygląd. Każdy strój daje swojemu właścicielowi dodatkowe umiejętności, które zwiększają szanse na wygraną w bitwie. Przy zmianie stroju lub bez niego często zaleca się poświęcenie czasu na szkolenie postaci i doskonalenie jej umiejętności. Jeśli chcesz uciec od walk, możesz wyszukać fajne zwierzaki. Deweloper zapewnił im wiele stylowych zdjęć i osobne kolekcje kostiumów.

Charakterystyczne cechy gry Raid Survivor: Dungeons:

  • Tryby PVP i PVE;
  • zbieranie zwierząt;
  • zebranie silnego zespołu;
  • korekta wyglądu;
  • tabela ocen z legendarnymi bohaterami.

Automatyczny format bitwy pozwala grać w spokoju i spędzać więcej czasu na pompowaniu, wyposażeniu i broni. Dobra grafika i energiczna melodia za kulisami motywują do wyczynów, a różnorodność miejsc gwarantuje ekscytujące przygody. Z prawdziwymi przeciwnikami sytuacje są bardziej dynamiczne, ale antagoniści oferowani przez komputer nie pozwalają się nudzić. Skorzystaj z porad wirtualnych kolegów, zdobywaj bonusy, ulepszaj swoją postać, a każda lokalizacja będzie na poboczu. Najbardziej zwinni na pewno znajdą się w rankingu najlepszych i będą mogli ustalić swoją pozycję wśród liderów.


Reklama

Pobierz Raid Survivor: Dungeons 13.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Various minor bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 13.0 (13)
Data umieszczenia 2019-09-25 20:19
rozmiar 71.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/25 07:37
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |