Front europejski: online
0 (0)

Front europejski: online

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Europe Front: Online to świetna akcja w kontekście II wojny światowej. Postać będzie bronić swojego kraju i sojuszników w czasie rzeczywistym.

Gracz jest zapraszany do udziału w walkach drużynowych i pojedynczych bitwach w wielu miejscach o różnych wzorach. Zamiast jasnych ram dla obszaru działania totemu, przewidziano jedną z kilku klas do dalszego rozwoju w wybranej dziedzinie. Możesz spróbować roli snajpera, samolotu szturmowego, lekarza wojskowego lub inżyniera. Deweloper pracował nad rozkładem jakości stanowisk z możliwością rozwoju kariery od zwykłego żołnierza do poziomu generała.

Jeśli uważasz, że postać jest zbyt słaba, aby uczestniczyć w działaniach wojennych, skorzystaj z misji szkoleniowych, w których możesz pompować bez interakcji z prawdziwymi rywalami. A w Internecie istnieje wybór między bitwą drużyn, zdobyciem flagi wroga i formatem „przeciw wszystkim”, w którym każdy jest odpowiedzialny tylko za swoje życie. Warianty narzędzi i broni, nawet w pojedynku, wystarczą na cały pluton. Doświadczony personel wojskowy może odblokować znacznie więcej przedmiotów, umożliwiając natychmiastowe wykazanie swojej władzy w działaniach wojennych.

Charakterystyczne cechy gry Front Europy:

  • widok z pierwszej osoby;
  • odblokowanie wykwalifikowanego wojska;
  • 3 formaty rozgrywki;
  • prawdziwi rywale;
  • 4 klasy postaci.

Realistyczne otoczenie natychmiast tworzy odpowiednią atmosferę, istnieje chęć bardziej energicznej pracy na rzecz zwycięstwa, w takim nastroju jeszcze łatwiej zdobyć tytuły. Trójwymiarowy projekt graficzny jest wykonywany z godnością i nadal musisz dokładnie przestudiować mapy obszaru, ponieważ przy takiej różnorodności niebezpiecznie jest przyzwyczaić się do lokalizacji. Ciągły rozwój nowych rodzajów broni i doskonalenie taktyki pozwolą nam długo pozostać na tablicy wyników. Rozgrywka podzielona jest na pięciominutowe rundy, na końcu których opisano wyniki. Fani przedmiotów wojskowych i formatu PvP powinni zdecydowanie przetestować ten projekt od MOAB


Reklama

Pobierz Front europejski: online 0.2.1 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 0.2.1 (6)
Data umieszczenia 2021-01-31 08:01
rozmiar 43.93 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje M.O.A.B () na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/25 09:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |