Pilot bomu
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Boom Pilot to nowoczesna interpretacja gatunku „shooter shooter”, która sięga czasów, gdy prawie wszystkie gry były trudne i hardkorowe. Wielu programistów kontynuowało ten gatunek na Androidzie, oferując bardzo klasyczne opcje, złożone i dynamiczne, ale publiczność się zmieniła, a teraz masz ten produkt, który będzie go najbardziej interesował - całkowicie piękny, niezbyt dynamiczny, a czasem nawet nieco swobodny ...

Decyzja o odejściu od kanonu gatunku została podjęta w studiu Oddrok, które już pojawiło się na Androidzie z takimi projektami jak HeliHopper, Power Hover i niektórzy inni, a gra Power Hover była w stanie zebrać ponad milion pobrań, co oznacza, że ​​mają miejsce, aby przyciągnąć odbiorców!


Jak przystało na gatunek, gra podzielona jest na poziomy, z których większość kończy się zaciętą bitwą z dużym i silnym bossem. W innych momentach wszystko, co się dzieje, nie jest również daleko od gatunku - przeciwnicy, w których musisz strzelać, gładko latające pociski, z których możesz odlecieć, premie, wybuchy i inne działania, które zostały umieszczone na dość gładkiej grafice w formacie 2.5D, które tutaj zdecydowanie bardzo odpowiedni. Dynamika w grze jest przeciętna, co z pewnością nie zostanie docenione przez fanów tego gatunku, ale reszcie publiczności na pewno się spodoba, co stanowi większość ... Oczywiście istnieją różne ulepszenia i możliwość zmiany samolotu, ale to wszystko jest warte dużo pieniędzy w grze, które można uzyskać w bitwach lub dla prawdziwych naparów. Co więcej, zarabianie nie ograniczało się do tego, co prawie zawsze pozwala zobaczyć baner reklamowy na dole ekranu :)


Funkcje gry:

  • Ładna grafika i płynna animacja bez ostrej dynamiki
  • Fajne i bardzo różnorodne lokalizacje
  • Duża liczba poziomów
  • Proste i intuicyjne sterowanie
  • Wszelkiego rodzaju ulepszenia i szeroki wybór samolotów

Wady gry:

  • Dość nachalna reklama, którą można wyłączyć tylko za pieniądze.

Podsumowując: gra Boom Pilot na pewno nie przejdzie do historii jako znaczący projekt lub rewolucyjne spojrzenie na gatunek, jednak jeśli nie masz nic przeciwko reklamowym banerom na dole ekranu, gra może stać się zabójcą czasu, a nawet nieco podnieść adrenalinę; )


Reklama

Pobierz Pilot bomu 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
BOOM PILOT: “Pick up and play” shoot ‘em up
* Fixes and improvements. New controlling mechanics.

Send us feedback from Play Store or info@oddrok.com
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (63)
Data umieszczenia 2019-09-20 22:30
rozmiar 16.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Oddrok na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/26 09:06
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |