Escape Death House: Scary Horror
0 (0)

Escape Death House: Scary Horror

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Escape Death House: Scary Horror Game to mroczna gra horrorowa , w której musisz biegać po opuszczonym domu z kamerą w poszukiwaniu wyjścia, aby nie stać się ofiarą dzikiego potwora.

Główny bohater odpoczywał ze swoim przyjacielem w interesach. Po imponującej dawce alkoholu nagle obudził się w ciemnym budynku, którego wnętrze nie obiecało nic dobrego. Natychmiast pojawiła się chęć wydostania się z tych ścian za wszelką cenę. Drzwi są zamknięte, tylko pięć kluczy rozrzuconych w wielu pokojach może je otworzyć. Postać szuka cennych kluczy i zabiera ze sobą aparat pozostawiony przez kogoś na stole. W domu nie ma oświetlenia, tylko to urządzenie zapewnia akceptowalną widoczność. Baterie w aparacie wystarczają na krótki czas, równolegle z kluczami warto poszukać dodatkowych baterii, które ktoś ostrożnie rozrzucił po lokalizacjach.

Pokój byłby mniej przerażający, gdyby nie pojawiły się dziwne dźwięki. Mieszka tu potwór z wielkimi szczękami, na każdym gościu widzi nową ofiarę. Nie ma sensu próbować go zniszczyć lub zneutralizować. Znajomość z lokalnym mieszkańcem gwarantuje śmierć postaci, z dalszym powrotem do początku rozgrywki. Na miejscach jest wiele szafek, których bruser nie zgadnie otworzyć. Jeśli w pobliżu słychać kroki lub ciężki oddech, zaleca się skierowanie wszystkich sił na ruch, aby się osłonić.

Charakterystyczne cechy gry Escape Death House:

  • niska widoczność bez użycia kamery;
  • ograniczona moc baterii;
  • możliwość chowania się w szafkach;
  • przyspieszenie krokowe, przejście do biegania;
  • Nieśmiertelny i śmiertelny potwór.

Projekt jest podobny do większości horrorów, polega na znalezieniu sposobu na uwolnienie się (lub przedmiotów, które pomagają się wydostać), a także ukrycia się i szukania przed strasznym stworzeniem, postacią przypominającą osobę, a twarz jest koszmarem gracza. Twórca PA Games Studio był w stanie przekazać pożądaną atmosferę dzięki ścieżce dźwiękowej. Joystick w dolnej części ekranu pozwala dostosować kierunek ruchu, obok niego znajduje się przycisk zwiększający prędkość ruchu. Możesz znaleźć wyjście z pułapki, ale trudno to zrobić bez spotkania z potworem. Fani spacerów w ciemnych miejscach z krwiożerczymi postaciami na pewno polubią tę grę.


Reklama

Pobierz Escape Death House: Scary Horror 1.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2020-03-22 23:58
rozmiar 80.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/27 09:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |