Pirate Defender: Captain Shooting Offline
0 (0)

Pirate Defender: Captain Shooting Offline

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Pirate Defender: Captain Shooting Offline to fajna strategia, w której musisz zastrzelić dziwnie wyglądających piratów, którzy chcą przenieść się na statek kapitana, kapitanie, nawiasem mówiąc, to ty;)

Historia zaczyna się od pojawienia się statku kosmicznego obok statku gracza. Najeźdźcy natychmiast brukują most, umożliwiając przemieszczanie się z jednej łodzi na drugą. Odważny atak zostaje zatrzymany przez kapitana strzelającego do antagonistów. Do wyboru są 3 rodzaje obrońców, w których roli wygodniej jest strzelać - decyduj sam. Jeśli nie można rozwiązać sytuacji strzelając, możesz użyć bomb. Zbliżający się wrogowie mogą zażądać bitwy z nożami (szablą, rozbitą butelką z piwem lub innymi rzeczami). Kapitan ma imponujący arsenał obrony i ataków, musisz tylko zrozumieć, jak radzić sobie z określonym typem przeciwników.

Początkowo aroganccy najeźdźcy wyglądają na słabych, wypadają z pojedynczych ciosów. Na kolejnych poziomach mamy do czynienia z silniejszymi jednostkami; ich zniszczenie wymaga specjalnego podejścia. Duża liczba przeciwników różnych typów sprawia, że ​​nieustannie zmieniamy taktykę, ponieważ każdy gatunek ma swoje własne możliwości. Ktoś zamiast hełmu zakłada na głowy pudełka z muchomorem na dole. Później pojawiają się złośliwe ptaki o słodkich twarzach dziewczyn. Jeśli takie osobowości nie są imponujące, poziomy powyżej obiecują spotkanie z latającymi ośmiornicami, które plują błotem. Lista fantastycznych postaci może być kontynuowana przez długi czas, istnieje wiele fantazji twórcy UbiMob.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • ulepszenia postaci i statków;
  • kilka rodzajów broni;
  • 7 różnych bomb;
  • niezwykli przeciwnicy o unikalnych umiejętnościach;
  • cenne monety do ochrony twojego statku.

Doświadczenie poszerza możliwości, pozwala ulepszać statek, używać potężniejszych broni, doskonalić umiejętności bohatera. Dzięki prostej fabule i różnorodnej grafice gracz może skoncentrować się na głównym procesie i nie rozpraszać się drugorzędnymi problemami. Wiele wskazówek na początkowych etapach trenuje reakcję i pomaga szybko określić optymalne działania w nietypowych sytuacjach. Stwórz strategię, która skutecznie radzi sobie ze wszystkimi typami atakujących, ulepsz ją, aby ukończyć półtora tysiąca poziomów!


Reklama

Pobierz Pirate Defender: Captain Shooting Offline 1.4 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.4 (12)
Data umieszczenia 2019-08-29 05:39
rozmiar 51.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje UbiMob na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/28 07:22
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |