Gears POP!
1.9 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Gears POP! Jest to strategia dla Androida, a strategia nie jest w klasycznym sensie, ale w nowoczesnym formacie, bardzo znanym przez prawodawcę gatunku - grę Clash Royale. Co najciekawsze, nowość stała się swoistym klonem ... Przez ponad trzy lata programiści z Microsoft Corporation czekali, a następnie wzięli i utworzyli klon. Naprawdę


Wszyscy wiemy, czym jest Microsoft, a nawet jeśli nie korzystasz z komputerów w systemie Windows, jednej z generacji, prawdopodobnie słyszeliśmy o grach takich jak Gears of War, Halo, Forza i wielu innych, dla których Microsoft został wydawcą i patronem. Niemniej jednak na Androidzie korporacja była reprezentowana przez wszelkiego rodzaju biura i nie tylko aplikacje, był pasjans z gier i gry słownej, której nie można nazwać pełnoprawnymi grami. A oto wydanie - nie tylko jest to gra, która wygląda całkiem nowocześnie, sama nazwa wskazuje na połączenie ze wspomnianym wszechświatem Gears of War, to także pierwszy tego rodzaju projekt, oto szczęście! Ale jeśli kopiesz, z samego słowa okazuje się, że w projekcie nie ma nic indywidualnego. Jednak ponad 500 tysięcy pobrań w pierwszym tygodniu istnienia sugeruje, że taka krytyka to wojna z wiatrakami, a nie inaczej.


Spróbujmy pokrótce opisać, co się dzieje. Rozgrywka jest dokładną kopią Clash Royale, co oznacza, że ​​we właściwym czasie i miejscu zbierasz drużynę bohaterów o unikalnych umiejętnościach, zabierasz ich na pole bitwy, a oni sami idą na górę ekranu, aby zniszczyć wroga, który jest zaangażowany w podobne działania.

W Gears of War istnieje tylko niewielkie podobieństwo wizualne między bohaterami i bohaterami gry „dla dorosłych” i wyglądają jak popularne lalki dla dzieci - duża głowa, atroficzne ciało. Specjalni fani Gears of War (którzy nie dotkną tego cudu i dwumetrowego kija) mogą znaleźć wiele odniesień do słynnej serii. Ogólnie to wszystko, co musisz wiedzieć o tym projekcie;)

Cóż, tylko trochę, gra wygląda dobrze, nie musisz narzekać na wygląd i animację, ale znowu, Clash Royale, który pojawił się ponad trzy lata temu, nie wygląda gorzej. Nie ma reklam, jest wiele mikrotransakcji i jest ich wiele. Zaskoczony


Podsumowując: dla nas, jako fanów branży gier, gra Gears POP! Nie poszedłem, dlaczego jest napisane powyżej. Jeśli jednak jesteś fanem tego gatunku - pobierz go, możesz zrobić to za darmo, a jeśli jesteś fanem Microsoft, zrobiłeś już wszystko, czego potrzebujesz.


Reklama

Gears POP! dla LG V34

Ocena:

(5)
1.94★ 38.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/28 09:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |