Strzelanie do bitwy
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Shooting Battle to zabawna strzelanka, a raczej gra sportowa, w której musisz konkurować z prawdziwymi przeciwnikami z dokładnością trafienia w cel za pomocą różnych broni.

Gracz bierze udział w zawodach strzeleckich i zaczyna rywalizować ze strzałami z różnych części świata. Możesz rozpocząć tryb 1 × 1, wziąć udział w bitwie dla wielu graczy lub podjąć szkolenie w trybie offline, gdy jedynym priorytetem jest poprawienie własnego wyniku. Style pracy z bronią są różne, użytkownik może wybrać karabin, pistolet lub inną opcję, aby interakcja z bronią była jak najbardziej komfortowa.

Po dokładnym wycelowaniu celownika możesz nacisnąć wirtualny spust. Następnie wyświetlany jest spowolniony lot pocisku w celu krótkotrwałego zachowania intrygi. Kula dociera do celu, a użytkownik głośno ogłasza liczbę punktów zgodnie ze znacznikami. Zmieniając lokalizację, możesz dostać się do radykalnie różnych warunków pogodowych. Wiatr, opady w postaci śniegu lub deszczu, nagłe zmiany temperatury znacząco wpływają na jakość zdjęć. Naturalny element dostosowuje wyniki zawodów, a nawet zmienia tabelę ocen.

Charakterystyczne cechy gry Shooting Battle:

  • tryby online i offline;
  • kilka opcji warunków pogodowych;
  • liczne lokalizacje;
  • uwzględnianie energii wiatru i innych czynników po trafieniu w cel;
  • rozgrywki wieloosobowe lub 1 × 1.

Wysokiej jakości animacja i realistyczna grafika zasługują na podziw, komplikują rozgrywkę, zbliżają ją do realistycznych. Poruszające się cele pogarszają sytuację pogodową. Zmuszają do obliczenia znacznie więcej, do analizy potencjalnej lokalizacji celu w momencie, gdy pocisk sięga. Gracze z setek krajów mierzą swoją siłę w strzelaniu do sportu, zdobywają rangę i sławę. Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, trenuj swoje umiejętności offline, a następnie zademonstruj połączenie zapału i cierpliwości dla prawdziwych przeciwników. Już czekają na konkurs z tobą!


Reklama

Pobierz Strzelanie do bitwy 1.16.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
v1.16.0: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.16.0 (20)
Data umieszczenia 2020-07-21 13:52
rozmiar 48.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/29 07:12
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |