Pliki paranormalne: Enjoy The Shopping
0 (0)

Pliki paranormalne: Enjoy The Shopping

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Paranormal Files: Enjoy The Shopping to tajemnicza łamigłówka, w której detektyw poznaje przyczyny pojawienia się mentalnych odchyleń od strażników dużego centrum handlowego.

W kontynuacji słynnego serialu o zjawiskach paranormalnych detektyw Rick zwraca się do właściciela centrum handlowego. Potencjalny klient mówi o dziwnym zachowaniu strażników, którzy zaczęli pojawiać się nieprawidłowości psychiczne po służbie w nocy. Wszystkie ofiary skarżyły się na manekiny atakujące po zachodzie słońca. Historia brzmiała nieprawdopodobnie, Rick postanowił obserwować, co dzieje się za pośrednictwem kamer monitorujących. Poszedł do pokoju jako nowy strażnik i planował spędzić dobranoc przy kilku filiżankach aromatycznej kawy.

Nagle na jednym z ekranów pojawiły się 2 nastolatki, chociaż centrum handlowe było już zamknięte. Potem tłum manekinów zaczął wpadać do biura, światła mrugały, ekrany zgasły. Na ścianie pojawiła się złowieszcza oferta gry. Użytkownik musi pomóc detektywowi zamknąć drzwi i znaleźć alternatywne wyjście na parkiet, aby zrozumieć dziwne zdarzenia. Na ekranie pojawią się krótkie opisy misji, które należy wykonać przed przejściem do następnego zadania. Obiekty należy przeszukiwać zarówno na obwodzie pokoju, jak i na wyświetlaczach kamer CCTV. Rozszyfruj karty, aby pomóc sobie zorientować się w różnych częściach budynku, staraj się nie wpaść w ręce animowanych plastikowych lalek.

Cechy układanki:

  • nieoczekiwane zwroty akcji;
  • dużo zadań na przedmioty;
  • ryzyko zwariowania wśród manekinów;
  • obnażanie brutalnego lalkarza;
  • mistyczne otoczenie.

Deweloper Elephant Games LLC kontynuuje tradycję tworzenia wielu żywych lokalizacji. Przedmiot zakupów zobowiązuje do ukrycia ważnych artykułów do zbadania wśród zbieranin. Agresja wśród postaci w celu pokazania odzieży powinna mieć jasne wyjaśnienie. Gracz pomoże bohaterowi odkryć niesamowity sekret, jeśli nie stanie się kolejną ofiarą z zaburzeniami psychicznymi. Jeśli chcesz zorganizować ćwiczenia mózgu w niesamowitej atmosferze nocnego centrum handlowego - zacznij od razu!


Reklama

Pobierz Pliki paranormalne: Enjoy The Shopping 1.0.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (20)
Data umieszczenia 2021-01-01 05:48
rozmiar 16.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/29 09:16
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |