Robot City Clash: Przywołać i chronić
0 (0)

Robot City Clash: Przywołać i chronić

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Robot City Clash: To Summon Protect to zabawna gra akcji, w której pod kierunkiem gracza drużyna policjantów z robotami stara się chronić miasto przed pewnym gangiem.

Koncepcyjne miasto znajduje się na prostokątnym terenie podzielonym na małe komórki. Czujni policjanci stoją na jednej krawędzi terenu, a chuligani, czasami zmechanizowani, przenoszą się bezpośrednio do funkcjonariuszy organów ścigania z drugiej strony. W historii w 2050 r. Gangi krążyły wokół. Użytkownik musi powstrzymać wrogów przy pomocy policji, a także ich robotycznych asystentów. Ruchy wykonywane są naprzemiennie, bez pośpiechu. Sztuczna inteligencja wirtualnego przeciwnika jest dostosowana do algorytmu losowego ruchu. Opracowując strategię, warto wziąć pod uwagę wszystkie możliwe kroki przeciwnika, bez nadziei na powtórzenie poprzednich manipulacji.

Rozgrywka rozpoczyna się od krótkiego instruktażu na temat działań bohaterów, a także przywołania robotów i nauki interakcji z nimi. Opanowanie rozgrywki jest łatwe, ale ma niewielki wpływ na złożoność wykonywania misji. Roboty trzech typów pomagają radzić sobie z brutalnymi bandytami. Pierwsze zapewniają energię do aktywacji przydatnych bransolet, drugie chronią bazę przed nieproszonymi gośćmi, a trzecie niszczą wrogów, nie patrząc na możliwe przeszkody. Różnorodne monety wzmacniają postacie, czasem nawet pomagając uzyskać dodatkową gwiazdkę na mundurze. Monety można zarobić na produktywnej pracy oddziału policji lub kupić za prawdziwą walutę.

Charakterystyczne cechy gry Robot City Clash:

  • awans zawodowy;
  • 3 rodzaje robotów, które możesz zawołać w swojej drużynie;
  • 7 etapów 10 misji;
  • futurystyczne urządzenia do obrony i ataku;
  • nieprzewidywalne zachowanie napastników.

Ciekawa mieszanka akcji i strategii pozwala dać się ponieść emocjom i zabić czas z przyjemnością. Chciałbym więcej efektów specjalnych, grafika jest stosunkowo prosta. Jednak budowa planów i regularna potrzeba ich dostosowywania, biorąc pod uwagę chaotyczne zachowanie złośliwego gangu, zmusza nas do skupienia się na procesach na dużą skalę. Peppy melodia dodaje pozytywu, dodaje energii, by chronić ojczyznę. Jeśli chcesz strzec porządku w pobliżu granic miasta, przyciąga cię perspektywa przywołania robotów, a następnie szybko umieść totemy na najlepszych pozycjach!


Reklama

Pobierz Robot City Clash: Przywołać i chronić 2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
# Daily Rewards
# Interesting Achievements
# Easy to understand Guides
# AI improvement for better Game-Play Experience
informacje ogólne
wersja 2.6 (27)
Data umieszczenia 2020-03-25 18:51
rozmiar 28.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Jade Media na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/30 06:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |