Mine Mob Clicker Rpg
1.9 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra M ine Mob Clicker Rpg to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz walczyć z potworami pikseli, używać magicznych sztuczek i zdobywać zasoby do tworzenia broni.

Twórca piaskownicy nowego formatu oferuje udaną fantastyczną podróż, obiecującą walkę z licznymi potworami różnych ras. Możesz być po ciemnej lub jasnej stronie i, w zależności od wyboru, użyć specjalnych magicznych elementów. Użytkownicy są natychmiast ostrzegani, że zwolennikom białej magii łatwiej jest pompować totem, chociaż gra jako przedstawiciel sił ciemności jest również niezwykle interesująca. Lista działań nie ogranicza się do niszczenia różnych potworów. Aby opanować sztukę zmieniania rzeczywistości za pomocą dostarczonych narzędzi, bohater musi spędzić dużo czasu studiując magiczną skrzynkę.

Regularnie konieczne jest podnoszenie własnego poziomu, równolegle będziesz potrzebował szkolenia i doskonalenia umiejętności, których poziom powinien odpowiadać ogólnej sile bohatera. Wydobycie niektórych minerałów umożliwia tworzenie wysokiej jakości zbroi, a także elementów broni, które wpływają na istoty pozaziemskie. Jeśli jesteś leniwy, możesz znaleźć lub zarobić skrzynie zawierające wszystkie niezbędne przedmioty.

Funkcje gry Mine Mob Clicker Rpg:

  • spotkania i bitwy z różnymi potworami;
  • użycie białej i czarnej magii;
  • ulepszenie bohatera;
  • wybór kierunku podróży;
  • zależność otaczającej atmosfery od pory dnia.

Proponowany zręcznościowy program klikający różni się od podobnych projektów szczegółowym systemem opieki zdrowotnej, a także zmianami różnych cech, w tym wyglądu postaci. Tutaj nawet przejęcie asystenta jest możliwe, częściowo przejmując główne zadania. Historia jest uderzająca w obecności wyraźnej fabuły i możliwości zmiany biegu wydarzeń.

Pikselowa grafika przywołuje nostalgię, częste instrukcje w formacie tekstowym pomagają zawsze pozostać na właściwej fali i nie przegapić ważnych szczegółów. System motywacji jest również dobrze przemyślany, nagrody stale otwierają nowe możliwości, powodują chęć jeszcze aktywniejszej walki ze wszystkimi stworzeniami zaproponowanymi przez dewelopera. Uruchom grę i na zawsze zmień zdanie na temat typowego formatu rozgrywki w piaskownicy!


Reklama

Pobierz Mine Mob Clicker Rpg 1.2.8 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.2.8 (128)
Data umieszczenia 2019-12-28 12:49
rozmiar 29.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje GameNot na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/30 08:59
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |