Poza tą stroną
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Beyond This Side to ciekawa misja, w której Sam szuka zaginionego małżonka. Policja zamknęła sprawę, teraz w śledztwie bierze udział tylko oszołomiony mąż.

Gracz musi pomóc zasmuconemu mężczyźnie zrozumieć tę dziwną historię. Gliniarze znaleźli tylko torebkę Anny i jej odciętą rękę, nie znaleziono żadnych innych śladów. Zadanie przeplatane interaktywną linią sugeruje zmianę kąta, pod którym badany jest ten świat. Przez ponad sześć miesięcy postać bezskutecznie szuka ukochanej, na tym etapie użytkownik go poznaje.

Przed nami wiele rozmów z potencjalnymi świadkami, sąsiadami, wpływowymi ludźmi i zwykłymi włóczęgami ulicznymi. Równoległe rozwiązanie skomplikowanych zagadek, a także badanie dziesiątek możliwych dróg ofiary, prowadzi do dziwnych wniosków. Świat okazuje się znacznie szerszy, jest coś niewidzialnego dla ludzi biegających w codziennym życiu. Z drugiej strony wszystko wygląda inaczej, teraz Sam, wyczerpany swoimi poszukiwaniami, zaczyna rozumieć, ile stracił w powierzchownej analizie sytuacji i różnych informacji. Styl wyszukiwania zmienia się, inny świat ujawnia się w większej objętości.

Cechy gry Beyond This Side:

  • wiele fajnych łamigłówek;
  • komunikacja z różnymi ludźmi;
  • odkrywanie dostępnych tras;
  • poszukiwanie śladów i dowodów;
  • ujawnianie wielkich tajemnic.

Liczba pytań stale rośnie, aby rozwiązać problemy, logiczne myślenie i oderwanie się od zwykłych pojęć, wymagane będą prawdy. Twórca Glim Games Team wykonał doskonałą misję w klasycznym formacie, z głęboką fabułą i spektakularnymi lokalizacjami, w których możesz utknąć w poszukiwaniu małych rzeczy na długi czas. Zagadki są czasem kłopotliwe, ale Sam nie może bać się beznadziejności; postanowił za wszelką cenę dowiedzieć się prawdy o utracie ukochanej żony.

Z pomocą gracza bada sprawę porzuconą przez policję. Inni asystenci również będą musieli być w stanie ich wysłuchać i nie wyciągać wniosków w poszukiwaniu nowych dowodów. Dowiedz się, jak biegnie osoba w niebieskiej bluzie, z rannym dzieckiem na rękach na początku historii. Czy on naprawdę jest człowiekiem?


Reklama

Pobierz Poza tą stroną 1.0.11 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.11 (11)
Data umieszczenia 2019-08-30 22:15
rozmiar 73.11 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/31 07:13
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |