Gravity Rider Zero
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gravity Rider Zero to dość typowy wyścig motocyklowy, który jest dostępny na Androida i jest kontynuacją poprzedniej części, która nazywała się Gravity Rider i zebrała ponad pięć milionów pobrań. Jednak przygotowując się do kontynuacji, programiści wzięli pod uwagę wcześniejsze doświadczenia, wysłuchali wielu graczy i ułatwili grę. Gdzie i jak to się przejawi - powiemy dalej, ale na razie kilka słów o twórcach.

Grę przygotowaliśmy w studiu Vivid Games SA, które może wydawać popularne projekty, nie licząc ostatniej części, o której już wspominaliśmy; warto zwrócić uwagę na bardzo popularny projekt Real Boxing, który spotkał ponad 10 milionów graczy, a to bardzo solidny wynik.


Wróćmy jednak do zmian, które wpłynęły na grę. Część wizualna niewiele się zmieniła, ale nie martw się, że teraz wygląda dobrze, a niewiele osób jest zainteresowanych zwiększeniem obciążenia żelazka twojego telefonu. Model fizyczny również pokazał się dobrze i postanowili go opuścić, co również wygląda na rozsądne rozwiązanie. Dalej - bardziej interesujące, ponieważ główne wysiłki programistów poszły na zrównoważenie tego, co się dzieje. Usunęli możliwość modernizacji, która może wydawać się dziwna, ale w rzeczywistości usuwa wiele trudnych sytuacji, z którymi borykali się fani ostatniej części. Ponadto tory zostały przeprojektowane, teraz nie będziesz otrzymywać bardzo prostych i bardzo skomplikowanych sekcji, wszystko się ujednoliciło i jakoś każdy będzie mógł jechać do końca, ale wynik jest kwestią doświadczenia i umiejętności. Ponadto usunięto bardzo mocne motocykle, co zdecydowanie spowodowało trudności dla wielu graczy ... Może się wydawać, że zrobili z gry przedstawiciela „szarej” masy, ale stała się ładniejsza, więc dlaczego nie?


Funkcje Gravity Rider Zero dla Androida:

  • Każdy tor, każdy motocykl - teraz wszystko jest dostępne
  • Prosta i precyzyjna kontrola
  • Szlaki, które pozostawiają miejsce na samodoskonalenie
  • Pełnoprawny tryb kariery
  • Bez hardcore - pobierz za darmo i zrelaksuj się
  • Między innymi gra straciła kary i ograniczenia czasowe

Wady gry:

  • Reklama, zakupy ... typowa sytuacja dla darmowego projektu.
  • Hardcore fani będą niezadowoleni, ale oczywiście ich mniejszość ...

Konkluzja: z punktu widzenia komercyjnego Gravity Rider Zero jest krokiem naprzód, z punktu widzenia możliwości i nasycenia - krok wstecz, ale tylko czas pokaże, czy taka decyzja była prawidłowa.


Reklama

Pobierz Gravity Rider Zero 1.42.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Riders, check out new additions to Gravity League! Beat your opponents while riding on Gravity Interceptor or soar through the air with Stunt Cycle!
informacje ogólne
wersja 1.42.3 (142003)
Data umieszczenia 2020-09-12 11:28
rozmiar 53.85 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FULL

FULL

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/02 07:39
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |