Wojna obronna
5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Defense War to wciągająca strategia, w której musisz prowadzić oddziały, aby chronić bazę przed najeźdźcami. Pompowanie totemów da szansę na utrzymanie pozycji i ukończenie jednego z wielu poziomów.

Przeciwnicy zbudowali swoją strukturę w pobliżu bazy gracza i zamierzają ustalić regułę na obcych ziemiach. Dowódca musi szybko zebrać oddział postaci, aby usunąć wroga z terytorium. Na początku dostępnych jest kilka rodzajów wojska, po zdobyciu doświadczenia w bitwach oficer będzie miał wielu bohaterów o unikalnych umiejętnościach. Dwieście odmian bohaterów zgadza się bezwarunkowo realizować zamówienia i iść naprzód w celu zachowania integralności własnej bazy.

Im więcej przedstawicieli różnych jednostek może zostać zebranych, tym większe prawdopodobieństwo zmiany planów aroganckiego najeźdźcy. Po bitwach warto przeprowadzić modernizację bazy, doskonaląc umiejętności żołnierzy. Regularne szkolenie może uczynić każdego bohatera wojskowego. Po pompowaniu, aktualizacji zakresu wyposażenia i broni, możesz pomyśleć o wyrównaniu sił do następnej bitwy. Zastanów się nad możliwościami drugiej strony: istnieją również różne rodzaje antagonistów, konieczne będzie specjalne podejście do eksterminacji każdego z nich. Pogoda dyktuje swoje warunki, czasem z tego powodu konieczna jest zmiana strategii, aby stworzyć inny plan działania.

Charakterystyczne cechy gry Defense War:

  • ponad 200 rodzajów jednostek paramilitarnych;
  • pięćset poziomów;
  • różne wyposażenie wojskowe;
  • zestawy pierwszej pomocy, bonusy za ulepszenia;
  • wielu rodzajów przeciwników.

Dzięki różnorodności postaci typowa rozgrywka staje się zabawna, intuicyjna kontrola pozwala szybko skoncentrować się na głównym procesie. Obrażenia i zniszczenia drugiej strony dają dodatkowe punkty skarbonce dowódcy. Różne lokalizacje i warunki sprawiają, że wynik bitew jest nieprzewidywalny, wszystko zależy od strategicznej idei i umiejscowienia dowódcy wojskowego, którego rolę gra gracz. Celem jest właśnie zniszczenie bazy wroga. Jeśli jeden z przeciwników pozostanie przy życiu - bitwa zostanie przegrana w momencie, gdy baza rozpadnie się. Natychmiast rozpocznij atak na przeciwników!


Reklama

Pobierz Wojna obronna 1.0.0.50 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.0.50 (50)
Data umieszczenia 2019-09-03 06:02
rozmiar 29.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje WENEE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/03 07:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |