Long Keith The Sausage Thief (gra w węża)
0 (0)

Long Keith The Sausage Thief (gra w węża)

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Long Keith: The Sausage Thief (Snake Game) to fajna gra zręcznościowa, w której głodny jamnik zamiast klasycznego węża zbiera kiełbasy zamiast jabłek i wydłuża się.

W opowieści pies jest zmuszony zostać złodziejem z powodu poważnego zaburzenia psychicznego, które znacznie wpływa na kondycję fizyczną. Zwierzę jest stale nerwowe, co prowadzi do gwałtownego wydłużenia ciała. Im dłużej utrzymuje się silny stan nerwowy, tym dłużej staje się czworonożna postać. Jedynym skutecznym środkiem uspokajającym są kiełbasy. Bestia próbowała zarabiać uczciwie, ale wkrótce stała się złodziejem i teraz regularnie kradnie w lokalnym sklepie mięsnym. Sklepikarze rzeźniccy zastawiają pułapki i zatrute resztki mięsa, ale sprytnemu złodziejowi udaje się ominąć wszystkie przeszkody.

Deweloper zwrócił uwagę na cele typowego węża. Gromadzenie jedzenia dla postaci pozostaje centralne, ale na wielkość wpływa czas bez jedzenia. Zwolnij gigantyzm może być tylko kolejną świeżą kiełbasą. Zepsuty pies będzie się dusił i nie będzie mógł kontynuować ruchu. Wciąż istnieją żółte gadżety o takich magicznych właściwościach, jak eliminacja wszystkich niebezpiecznych obiektów w danym miejscu lub natychmiastowe skrócenie ciała. Ten ostatni proces towarzyszy tęczy, przez co pies prawie startuje. Aktywne działanie i szybkie wchłanianie pokarmu zapewnia dodatkowe gwiazdki. Po otrzymaniu trzech gwiazdek możesz przejść do następnego poziomu, kontynuować podróż przez strony z bardziej wyrafinowanymi przeszkodami.

Cechy charakterystyczne Złodzieja kiełbas:

  • 5 rodzajów lokalizacji o specjalnej konstrukcji i 50 poziomach;
  • niebezpieczne elementy po drodze;
  • żółte gadżety do niszczenia nadmiaru przedmiotów;
  • opalizujące skrócenie ciała;
  • rejestracja gwiazd i kiełbas.

Obecność fabuły i cała historia bohatera korzystnie odróżnia projekt od analogów. Zależność wielkości jamnika od czasu spaceru powoduje konieczność zmiany algorytmu ruchu i ustawienia innych priorytetów. Przy zabawnej muzyce pies biegnie przez prostokątne miejsce, podzielone na klatki. Kiełbasy są liczone powyżej prostokąta, a każda sekunda dodaje kilka punktów. Pobij własne rekordy, przejdź się po 5 światach z wieloma poziomami, pomóż swojemu zwierzakowi zaspokoić głód i uspokoić nerwy!


Reklama

Pobierz Long Keith The Sausage Thief (gra w węża) 1.10 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.10 (79)
Data umieszczenia 2019-09-05 07:06
rozmiar 70.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/03 09:41
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |