Podmuch bananów
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Banana Kong Blast jest nadal platformówką na Androida, do której twórcy starali się nadać wolumen, ale ogólnie ta koncepcja się nie zmieniła. Zmieniło się jednak znacznie więcej, o czym będziemy rozmawiać.

Przygotowałem grę w studiu FDG Entertainment GmbH Co.KG, znanym dziesiątkom, a nawet setkom milionów graczy. Na początek jest to oryginalna gra Banana Kong, która została wydana w 2013 roku i od tego czasu zebrała ponad 100 milionów pobrań. Jest to również seria gier Red Ball, która przetrwała już kilka części i wciąż jest w stanie zebrać te same ponad 100 milionów pobrań. Niektóre inne projekty tego studia pojawiły się również na naszej stronie, jeśli jesteś zainteresowany - możesz wyszukać.


Podobnie jak w przypadku podobnych restartów, spodziewali się dużo. Nawiasem mówiąc, zajęło bardzo dużo czasu, pierwsza część Banana Kong - koniec stycznia 2013 r., Ale dopiero teraz pojawiła się druga ... Przez 6 lat wiele się zmieniło, a programiści starali się, aby grafika była nowoczesna, ale generalnie okazało się, że nie istnieją luki między tym, co można było zobaczyć w 2013 r., a tym, co jest teraz ... animacja na szczęście została zachowana. Ale format rozgrywki zmienił się zasadniczo i obawiamy się, że ta gra zniszczy. Jeśli kiedyś oryginał był klasyczną platformówką, przypominającą Mario, Adventure Island i inne klasyki, teraz musisz „strzelać” postacią z lufy do lufy ... W tej wersji jest za mało kontroli, którą można zrozumieć na podstawie wielu podobieństw mechanika gier, które wyszły i coś nie mogło dostać się na szczyt. A współczesny świat przyniósł reklamy i zakupy, które są przede wszystkim związane z tym, że jedno serce spędza próbując przejść poziom, który jest przywracany na 10 minut. Kiedy dojdziesz do trudnych poziomów, szybko zrozumiesz, że możesz stracić wszystkie serca w ciągu 3-4 minut , a następnie możesz bezpiecznie odłożyć grę i wrócić do niej później ... lub nigdy.


Funkcje gry:

  • Prosta mechanika - proste sterowanie, prostsze niż wcześniej
  • Wiele poziomów, to zdecydowanie plus
  • Można używać przedmiotów ze świata zewnętrznego
  • Uwolnij przyjaciół, walcząc z niebezpiecznymi bossami
  • Świetna ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - typowe dla darmowego projektu
  • Całkowicie zmieniona mechanika - nie na to wszyscy czekali od 6 lat ...

Podsumowując: wierzymy, że Banana Kong Blast to dobra gra, ale nie będzie mogła grać według starych zasad, fani nie zrozumieją takich zmian, dlatego publiczność będzie musiała zebrać nową. Ale co z tego wyniknie - czas pokaże. W tej chwili liczba pobrań przekroczyła tylko 100 tysięcy ...


Reklama

Pobierz Podmuch bananów 1.0.18 dla LG V34

Nowości w tej wersji
bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.18 (118)
Data umieszczenia 2020-07-28 11:50
rozmiar 64.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/04 09:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |