Trudna droga
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Tough Road to niszczycielski wyścig, w którym do ukończenia poziomu musisz zniszczyć rywali, walczyć z ogromnymi bossami i monitorować integralność pojazdu.

Na niebezpiecznej drodze gracz goni wiele samochodów. Konieczne jest zmierzenie się z rywalami, wyrządzenie im największych szkód, przy jednoczesnym zminimalizowaniu uszkodzeń własnego pojazdu. Strategiczne kolizje będą wymagały strategicznego myślenia i zrozumienia, jak uniknąć wroga, który biegnie z dużą prędkością. Ostre manewry i wirtuozerskie sztuczki pomogą zmylić innych kierowców, sprowokować ich wypadki bez twojego udziału. Za zaliczone etapy możesz zdobyć klucz i monety, co pozwoli ci ulepszyć pojazd. Zbuduj samochód według własnego algorytmu, zbieraj części, które zwiększają moc żelaznego konia.

Przeszkody są rozrzucone na arenach; należy ich ostrożnie unikać. Ponadto doświadczeni kierowcy będą musieli spotkać się z ogromnymi bossami. Jeśli nie ma wystarczającej liczby sił do walki, skorzystaj z wyboru dodatkowych umiejętności. Gdy wszyscy wrogowie na stronie zostaną pokonani, dostęp do następnego poziomu i nowe przygody zostaną otwarte. Regularne ulepszanie między rasami pozwoli ci wybrać niebezpieczną ścieżkę z pewnością siebie.

Charakterystyczne cechy gry Tough Road:

  • niezależna konstrukcja maszyny;
  • ulepszenie żelaznego konia;
  • niszczycielskie zderzenia;
  • drift i akrobacje;
  • super moce do walki z bossami.

Różne światy z indywidualnymi warunkami pogodowymi, oryginalnym wystrojem i nie zawsze przyjemnymi niespodziankami wykluczają monotonię w grze. Zdolność do stworzenia unikalnego samochodu o niestandardowych właściwościach jest zachęcająca, jakość przejścia poziomu zależy w dużej mierze od wskaźników technicznych pojazdu. Minimalistyczny design sprawia, że ​​myślisz tylko o zarządzaniu transportem podczas wyścigu. Deweloper zadbał o łatwość sterowania, przed rozpoczęciem gry przedstawił krótką odprawę o zakrętach wykonanych przez dotknięcie lewej lub prawej strony ekranu. Muzyka utrzymuje ciągłe napięcie, zachęca, jeśli bitwa się przeciągnie, a wróg okaże się zbyt zwinny. Spróbuj swoich sił w niebezpiecznym wyścigu!


Reklama

Pobierz Trudna droga 1.0.6.4 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Edit package time
- Edit package time ui
- Add new drop box!
informacje ogólne
wersja 1.0.6.4 (15)
Data umieszczenia 2019-09-05 07:06
rozmiar 66.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/05 07:30
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |