Bird Friends: Dopasuj 3 i darmowe puzzle
0 (0)

Bird Friends: Dopasuj 3 i darmowe puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Bird Friends: Match 3 Free Puzzle to kolorowa układanka z gatunku trzy z rzędu, w której połączenie podobnych elementów krzyżuje się z innymi misjami, takimi jak znalezienie lodów i innych figli.

Jasne ptaki o dużych i życzliwych oczach pragną przygody. Przygotowali dla gracza wiele zadań w połączeniu z głównym - łącząc identyczne obiekty o długości 3 lub więcej elementów. Skrzydlate postacie na pewno pomogą, odlecą zaraz po tym, jak na scenie pojawi się cenne trio. Będą latać, eksplodować, dają świetny nastrój i chowają się w oczekiwaniu na kolejny genialny ruch. Impony mogą występować na trudnych etapach, jednak specjalne akceleratory pomogą wygrać i z dumą przejść na kolejne poziomy z lekkimi nutami strachu.

Żywa grafika i spektakularne bombardowania przyciągają uwagę gracza. Ptaki stawiają nowe warunki, proszone o zrobienie czegoś bardziej globalnego i nie ograniczają się do bezcelowego ruchu obiektów. Gra przewyższa wiele analogów pod względem objętości podtekstów; teraz wykonywane są standardowe działania w celu znalezienia słodyczy, walki myszy polowych, a nawet uratowania populacji kaczek.

Charakterystyczne cechy gry Bird Friends:

  • ptaki o wyjątkowych umiejętnościach;
  • dopalacze do łączenia 4 lub więcej przedmiotów;
  • fajne boostery;
  • puzzle z nietypowymi misjami;
  • zmiana wyglądu postaci.

Istnieje wielu latających asystentów, z których każdy wyróżnia się nie tylko kolorem piór, ale także umiejętnościami, które pozwalają użytkownikowi rozwiązać niektóre problemy w bardziej produktywny sposób. Możesz także znaleźć zabawne ubrania dla ptaków, które zmienią ich wygląd nie do poznania.

Deweloper Neon Game starał się robić notatki o osobowości w projekcie, podobnie jak dziesiątki innych. Na pochwałę zasługuje ścieżka dźwiękowa na wysokości, nawet uproszczona obecność fabuły. Wśród różnych bonusów warto wyróżnić monety, które pozwolą wprowadzić pomysły projektowe do wnętrza willi dla zwierząt. Radośni i aktywni pomocnicy zasługują na to, aby ich dom zmienił się dramatycznie. Kreatywnym fanom spodoba się zakres dostępnych zmian. Zaprzyjaźnij się z ptakami z kreskówek, a na pewno będą obok ciebie w przypadku trudności z zadaniami!


Reklama

Pobierz Bird Friends: Dopasuj 3 i darmowe puzzle 1.6.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Level update to 1920 (updated weekly)
Every comment you post will be read carefully.
We have been working hard to make this game even better.
If you have any feedback, please leave us a comment.
Have fun.
informacje ogólne
wersja 1.6.1 (161)
Data umieszczenia 2021-02-28 23:38
rozmiar 43.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Neon Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/05 09:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |