Nie karm małp
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

The Do Not Feed The Monkeys to zabawny symulator, w którym gracz monitoruje różne osoby za pomocą kamer monitorujących. Nie ma prawa się z nimi skontaktować.

Użytkownik wchodzi w tajną społeczność, której członkowie próbują pozbyć się nudnej serii dni powszednich i weekendów, szpiegując nieznajomych. Są uważane za eksperymentalne i nazywane są małpami. Naczelne nie wiedzą o inwigilacji, chodzą do sklepów i do filmów. Takie życie jest pełne ciekawych wydarzeń do obserwacji i analiz. Małpy błędnie myślą, że mają prawo do prywatności, ale tajna organizacja uważa, że ​​to tylko błąd. Na ekranach widać wszystko wyraźnie, podmioty eksperymentalne nie mają nic prywatnego. Interakcja z tymi, których szpiegujesz, nazywa się Karmienie. Ten proces jest zabroniony w dowolnym formacie.

Nowy członek społeczności jest zainstalowany na komputerze osobistym specjalny program, który pozwala zobaczyć nagranie kilku kamer. Czytanie okien dialogowych i porównywanie faktów pozwala wyciągać wnioski i decydować, gdzie przekazać informacje. Małpy mogą zorganizować wsparcie, przekazać je policji lub po prostu powiadomić starszych ze swojej organizacji, aby mogli podjąć decyzję.

Im bardziej doświadczony gracz, tym więcej kamer w zasięgu wzroku. Konieczne jest uważne monitorowanie wszystkich, przy jednoczesnym przeznaczeniu czasu na sen, jedzenie i pójście do pracy. Za każde przebicie możesz polecieć z klubu, być na policji. Jeśli zmniejszysz częstotliwość odżywiania lub skrócisz czas snu - ciało odmówi, musisz zacząć całą historię od nowa.

Charakterystyczne cechy gry Nie karmić małp na Androidzie:

  • dołączenie do tajnej społeczności;
  • obecność specjalnego glosariusza terminów;
  • monitorowanie ludzi za pomocą kamer wideo;
  • brak interakcji z obserwowalnymi;
  • zadania z trudnymi decyzjami.

Deweloper poruszył ważny temat ludzkich zachowań w przestrzeni wirtualnej. Początkowo rozgrywka powoduje mieszane poczucie paniki i euforii, musisz wszystko zrobić jednocześnie. Potem pojawia się zmęczenie, trudno jest nadążyć za wymaganym tempem rozwoju. Fabuła jest obecna, jest humor i ciekawe niuanse, ale cele są zbyt niewyraźne, perspektywy kariery w klubie przestają się podobać. Chociaż jeśli masz czas, aby zobaczyć wszystko, szybko ominiesz mniej obiecujących początkujących!


Reklama

Pobierz Nie karm małp 1.0.24 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.24 (24)
Data umieszczenia 2020-09-04 17:38
rozmiar 30.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/06 07:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |