Chaos Heroes: Zombies War
0 (0)

Chaos Heroes: Zombies War

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Chaos Heroes: Zombies War pojawia się w gatunku Tower Defense na Androida, a gatunek ten, jak wszyscy wiemy, jest raczej konserwatywny. Jednak to, co się dzieje, powinno być uwikłane w tak uwielbianych przez wielu superbohaterów. Co więcej, gdziekolwiek są superbohaterowie, modne jest teraz szukanie pisanek, linków i innych treści, które będziemy robić.

Zacznijmy od najgrubszego wysyłania, które jednak może nie przyciągnąć uwagi większości graczy. Wydawca gry nazywa się End Games i jest to ich pierwszy projekt, więc nie zdziwimy się, że wybrali jego nazwę, ponieważ najlepiej zarabiający film o superbohaterach, to najbardziej dochodowy film na świecie, nazywa się Endgame ... ( Oczywiście mówimy o Avengers). Jak podoba ci się to wysyłanie?


Warto od razu powiedzieć, że w grze twórcy zbierali superbohaterów ze wszystkich kreskówek, które tylko mogli znaleźć. Tak więc każdy będzie odważnym odniesieniem do konkretnego wszechświata. Innym odniesieniem jest nazwa samej gry Zombies War, ponieważ w komiksach MARVEL była cała seria o bitwach z zombie, a wirus rozprzestrzenił się nawet na niektóre główne postacie. Sama rozgrywka okazała się dość bogata i bardzo klasyczna. Istnieje również możliwość zbudowania bazy, która powinna być w stanie odeprzeć każdy atak, a po zgromadzeniu zespołu superbohaterów możesz iść na wojnę, dostarczając fortyfikacje innych ludzi, aby każdy mógł znaleźć coś interesującego i pozytywnego dla siebie. Nie przepuściliśmy okazji, aby pokazać ich orientację społeczną, współpracując z innymi graczami w sojuszu. W grze nadal nie ma reklam, więc jeśli chcesz sprawdzić swoją siłę - nadszedł czas!


Funkcje gry Chaos Heroes: Zombies War na Androida:

  • Zbuduj swoją bazę przy użyciu różnych pomysłów obronnych
  • Utwórz zespół, aby atakować fortyfikacje innych ludzi
  • Zbierz ogromną kolekcję superbohaterów
  • Zbierz sprzęt i potężne artefakty
  • Świetna grafika i animacja
  • W momencie publikacji tego artykułu - nie ma reklam, to jest fajne!

Wady gry:

  • Zakupy, żyj sam i będą żyć w tym projekcie, więc jeśli chcesz zostać mistrzem, musisz zainwestować.

Konkluzja: gra Chaos Heroes: Zombies War nie zebrała jeszcze wystarczającej liczby recenzji, aby powiedzieć coś pewnie, ale w tej chwili wygląda dobrze, oferując nam zarówno klasyczną rozgrywkę obronną, jak i ogromną bazę znanych i ukochanych postaci. Miejmy nadzieję, że wydawca nie będzie miał problemów z prawami ...


Reklama

Pobierz Chaos Heroes: Zombies War 1.0.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (3001)
Data umieszczenia 2019-09-06 11:11
rozmiar 95.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje End Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/06 09:17
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |