Kubrix
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Kubrix to zestaw skomplikowanych łamigłówek, w których musisz stworzyć kombinację kilku twarzy obiektu z holistycznym wzorem linii neonowych.

Na krawędziach obiektu widoczne są segmenty ułożone w chaotycznej kolejności. Gracz musi obrócić boki, aby segmenty były połączone ze sobą jednym wzorem, rozgałęziając się od środka do krawędzi sześcianu. Obroty pomogą utorować drogę od rdzenia do skrajnych punktów (dla jasności stale świecą kontrastującym odcieniem). Każda łamigłówka ma motto, jej twórca wskazuje przed rozpoczęciem następnego zadania, kiedy poziomy są ponumerowane.

Łatwość sterowania jest z nadwyżką kompensowana przez niezwykłe ścieżki labiryntu, które czasem wyglądają jak fragmenty różnych zadań. Tylko gama kolorów skrajnych punktów przypomina o obowiązkowej możliwości złożenia wszystkiego zgodnie z pomysłem dewelopera. Powiększanie i pomniejszanie obrazu pozwala zmienić punkt widzenia, jeśli to nie pomoże - spróbuj podpowiedzieć. Pomijanie rebus i przejście do następnego jest możliwe, ale wszystkie zadania są umieszczane zgodnie z algorytmem o coraz większej złożoności. Jest mało prawdopodobne, że usunięcie jednego zadania pomoże produktywnie przejść do przodu.

Charakterystyczne cechy gry Kubrix:

  • obrót twarzy, aby stworzyć świetlisty labirynt;
  • wzrost / spadek tematu;
  • wskazówki;
  • opcja pomijania poziomu;
  • pompowanie logicznego myślenia.

Gra otrzymała minimalistyczny design, na prostym tle widoczna jest duża kostka, liczba kwadratów na górze pokazuje, ile łamanych linii będzie składał się na bieżącym etapie. Jasne linie rozwiązanego rebusa okazały się wystarczające do realizacji estetycznego pomysłu. Inne elementy mogą służyć jedynie jako drażniące, format wymagał umieszczenia innych akcentów. Między poziomami słychać osobliwe melodie, a podczas rozwiązywania zagadek użytkownik słyszy jedynie metaliczne zgrzytanie twarzy. Czas na znalezienie wskazówki nie jest ograniczony, więc bez problemu możesz poradzić sobie z proponowanymi zadaniami. Jeśli jesteś gotowy na połączenie logiki i pomysłowości - uruchom Kubrix już teraz!


Reklama

Pobierz Kubrix 0.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug Fixes & Improvements
informacje ogólne
wersja 0.8 (8)
Data umieszczenia 2019-09-07 11:27
rozmiar 60.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kenny Sun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/07 15:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |