WarDogs: Red's Return
0 (0)

WarDogs: Red's Return

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra WarDogs: Red's Return to interesująca gra walki, w której bohater jest zmuszony walczyć samotnie z tłumami złoczyńców, którzy bezceremonialnie zdobyli obrzeża swojego rodzinnego miasta.

W historii ludzkość była na skraju wyginięcia z powodu strasznego wirusa, który uderzył w ogromną większość planety. Naukowcy zaproponowali schemat krzyżowania składu genetycznego, dzięki któremu nadal istnieje niewielka część ludzi. Bohater mieszkał w jednym z małych miast, w których krzyż dawał pożądane rezultaty. Z powodu okoliczności był zmuszony wyjechać na długi czas. Po powrocie postać znalazła okropną sytuację: na obrzeżach wioski bandyci robili chaos i utrzymywali strach niewinnych ludzi. Gracz przejmuje kontrolę nad odważnym bohaterem i rozpoczyna nierówną walkę ze złem.

Na początek warto założyć totem, nauczyć się jego umiejętności oraz dostosować jego wygląd, wyraz twarzy i inne parametry. Możesz uruchomić tryb fabularny lub wziąć udział w realizacji złożonych misji. Wraz z rozwojem sytuacji będzie dostępna poprawa umiejętności i badanie nowych technik. Musisz dużo walczyć z bandytami, którzy chodzą w małych grupach i nieustannie starają się udowodnić swoją niewinność tym, którzy odważą się wątpić w swoją wyższość. Okresowo potężni bossowie mają tendencję do wkraczania do walki, aby walczyć, które specjalne umiejętności są potrzebne.

Charakterystyczne cechy gry WarDogs: Red's Return:

  • kilka trybów gry;
  • walczyć z przebiegłymi przeciwnikami i okrutnymi bossami;
  • zwiększenie możliwości;
  • edycja wyglądu;
  • trudne sztuczki

W pasażu proces walki musi być połączony z poszukiwaniem przyczyn sytuacji. Głównym celem jest przywrócenie porządku i przywrócenie spokoju mieszkańcom miasta. Stwórz taktykę, aby walka nie przypominała zestawu chaotycznych ruchów. Udane kombinacje trafień dają kombinacje i dodatkowe bonusy. Elastyczne dostosowywanie postaci pozwala stworzyć indywidualny styl gry. Projekt graficzny przypomina projekty gier z przeszłości. Skala ich energii i sił wroga pomaga dokładniej obliczyć szanse i ryzyko. Spróbuj zneutralizować wszystkie gangi i umieść bossów na łopatkach!


Reklama

Pobierz WarDogs: Red's Return 1.2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Project available in 64-Bit platform
- Fixed bug where users couldn't login in some devices
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (200074)
Data umieszczenia 2020-12-07 06:49
rozmiar 27.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/10 10:31
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |