Koś zombie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mow Zombies to fajna strzelanka zombie, w której musisz strzelać z martwych trupów, które pojawiają się w tłumie w różnych lokalizacjach. Granice miasta należy chronić niezależnie.

Pojawia się dziewczyna z życzliwą twarzą, krótką różową fryzurą i bronią palną w dłoniach. Odpowiedziała na petycję mieszkańców miasta o pomoc w zwalczaniu stworzeń zombie. Teraz musisz obejść lokalizację i zniszczyć osoby dotknięte wirusem. Istnieje ważny niuans: jak tylko wróg zobaczy potencjalną ofiarę, natychmiast zbliża się do celu. Próby ukrycia są natychmiast wykluczone, możesz uciekać na bezpieczną odległość tylko wtedy, gdy wrogowie nie są otoczeni ze wszystkich stron.

Widok z góry pozwala zobaczyć nawet tych, którzy skradają się z tyłu. Postać jest w środku koła, rumieniąc się w momencie zbliżania się do wrogów. Krążąc po terytoriach, koło to zawiera wiele informacji, pokazuje, czy w pobliżu istnieje niebezpieczeństwo, która strona jest najbliższą hordą zombie. Obecny jest także typowy zestaw monet i bonusów za udane strzały typowe dla takich gier. Za zabicie bossów możesz zdobyć wielką fortunę. Rozwój postaci koniecznie wymaga rozwiązania zadań zewnętrznych, informacji o tym, które pojawiają się przy przechodzeniu poziomów (nie początkowe).

Charakterystyczne cechy gry Mow Zombies:

  • różnorodność broni;
  • bitwy z bossami;
  • widok z góry;
  • dynamiczna rozgrywka;
  • wiele dodatkowych zadań i zadań.

Każdy poziom dodaje nowe trudności, sprawia, że ​​strzelasz dokładniej i zachowujesz się bardziej uważnie. Liczba wrogów stale rośnie, stają się coraz mocniejsi. Połączenie doświadczenia i ulepszonej broni pozwala radzić sobie z potworami bardziej mistrzowsko niż na etapie początkowym za pomocą prostej maszyny. Projekt nie dociera do pełnoprawnej strzelanki, ale pomaga graczowi się rozproszyć. Nieskomplikowana fabuła, intuicyjne sterowanie i jasne cele sprawiają, że gra jest atrakcyjna. Dodatkowe zadania i lokalizacje o różnych wzorach minimalizują jednolitość. Rozgrywka spodoba się tym, którzy chcą zabić czas i umarłych, zanurzyć się w dynamicznej historii i stać się obrońcą ludzkości.


Reklama

Pobierz Koś zombie 1.0.12 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.Fix some operational bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.12 (16)
Data umieszczenia 2019-09-10 17:27
rozmiar 42.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/11 10:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |