Medieval Battlefields - Black Edition
0 (0)

Medieval Battlefields - Black Edition

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Medieval Battlefields - Black Edition to ciekawy turowy projekt o stylistyce średniowiecza. Konieczne jest wyszkolenie armii i udział w bitwach na dużą skalę z przeciwnikami.

Gracz wpada w czasy rycerzy i Wikingów, wybiera dla siebie najbardziej atrakcyjną rolę. We wskazanym okresie historycznym status angielskich rycerzy i mistrzów na dworze Francji był prestiżowy w Europie. Fabuła została rozcieńczona przez Wikingów, maruderów, przywłaszczających czyjeś bez popytu. Po wybraniu roli możesz kontynuować szkolenie żołnierzy i budowę zamków. Do dyspozycji użytkownika są przedstawiciele różnych zawodów wojskowych o pewnych zaletach i mocnych stronach. W ramach przygotowań ważne jest również opracowanie taktyki manewrowania, aby wejść na pole bitwy gotowe na działanie siły wyższej.

Samo pole podzielone jest na komórki, wzdłuż których przemiennie poruszają się żołnierze dwóch armii. Po wybraniu nowej lokalizacji możesz uderzyć przeciwnika. Ważne jest, aby zadbać o sprzęt z góry, aby totemy czuli się pewnie. Będzie wiele map, każda z własnymi trudnościami i siłą wyższą. Głównym celem jest podbój nowych ziem, wypychanie przeciwników. Możesz zostać sławnym zdobywcą kontynentu, jeśli zastanowisz się nad małymi rzeczami i postępujesz zgodnie z wybraną taktyką. Te mniej udane staną się jedynie niewielką przeszkodą dla zwycięzców.

Charakterystyczne cechy gry Medieval Battlefields:

  • 3 role do wyboru;
  • szkolenie żołnierzy;
  • ulepsz armię, wyposażenie;
  • 27 jednostek wojskowych;
  • różne mapy i lokalizacje.

Gra turowa jest dość dynamiczna i zapewnia wiele bonusów dzięki kompetentnym manewrom. Złote monety zapewniają dostęp do niesamowitych ulepszeń, które czynią wojowników silniejszymi i bardziej odpornymi. Pojazdy na polu bitwy to konie, które również dają znaczną przewagę. Dodatkową motywacją jest muzyka poza ekranem, ścieżka dźwiękowa idealnie łączy się z ogólnym stylem gry. Zarówno godny rycerz, jak i bezduszny wiking są w stanie zadeklarować swoje imię w całej Europie, jeśli uda im się zdobyć większość ziem innych. Jeśli masz takie ambicje - raczej uruchom grę!


Reklama

Pobierz Medieval Battlefields - Black Edition 2.0.3 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 2.0.3 (2033)
Data umieszczenia 2019-09-12 04:34
rozmiar 46.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/12 10:05
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |