Złe maszyny
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Evil Machines to urocza platformówka, w której białe stworzenie przechodzi przez las z ogromnymi mechanizmami destrukcyjnymi. Dotknięcie czegokolwiek wiąże się ze śmiercią.

Urocze okrągłe stworzenie z czterema mackami żyło w jasnym, beztroskim świecie, dopóki nie zostało schwytane przez czarne złe mechanizmy. Najeźdźcy wywołali globalny chaos na wcześniej prosperujących terytoriach. Wszędzie poruszają się metalowe konstrukcje czekające na kontakt ofiary. Gracz kontroluje urocze stworzenie, które próbuje ominąć nieograniczoną liczbę pułapek. Na każdym kroku znajdują się noże, koła ostrzy o ostrych powierzchniach i inne przeszkody. Należy zachować ostrożność między nimi, bez dotykania metalu. Ciągły ruch urządzeń znacznie komplikuje sytuację, musisz wykorzystać moment, w którym możesz prześlizgnąć się przez jedną przeszkodę i nie upaść na inną.

Zasada kontroli postaci jest dość prosta, ale wokół jest tak wiele pułapek, że poziomy rzadko przechodzą przez pierwszy raz. Ale napięcie i wzrost emocjonalny gracza są gwarantowane. Testy stają się coraz bardziej skomplikowane, samochody stają się bardziej pomysłowe i czekają na postać, jeśli jest rozproszony nawet przez ułamek sekundy.

Funkcje gry Evil Machines:

  • wiele wyzwań i przeszkód;
  • skoki, spowolnienia, przyspieszenia;
  • zestaw gwiazd i bonusów;
  • brak prawa do popełnienia błędu;
  • Niebezpieczna atmosfera uchwycona przez przestrzeń samochodów.

Gra oferuje wspaniałą dwuwymiarową grafikę ze spektakularną wizualizacją i oryginalnym stylem. Rozgrywka natychmiast kusi, porażka powoduje chęć powtórzenia przejścia poziomu i osiągnięcia celu. Las wypełniony żelazem nie traci jasności, nasycone odcienie natury zachwycają oko nawet w obecnej niebezpiecznej sytuacji. Ładny interfejs pozwala skupić się na głównych zadaniach i uzyskać znaczną dawkę adrenaliny z niebezpiecznego spaceru. Lekka melodia staje się doskonałym akcentem tworzonego otoczenia. Pomóż postaci wydostać się z przerażającego lasu!


Reklama

Pobierz Złe maszyny 0.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Updates:
- First Release to production.
informacje ogólne
wersja 0.2 (2)
Data umieszczenia 2019-09-12 04:34
rozmiar 30.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/12 12:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |